Politerno > Україна і світ > Зеленський призначив керівником Головного слідчого управління СБУ власника елітної нерухомості

Зеленський призначив керівником Головного слідчого управління СБУ власника елітної нерухомості

  • 23 Жовтня, 2023
  • 496 Переглядів
  • 0

Президент Володимир Зеленський призначив начальником Головного слідчого управління СБУ Андрія Швеця, який з 2019 року виконував обов’язки керівника цієї структури.

“Призначити Швеця Андрія Зеновійовича начальником Головного слідчого управління Служби безпеки України”, – йдеться в указі глави держави від 23 жовтня.

За даними розслідування “Схем”, Швець, чия майнова декларація не є публічною, оселився з родиною у маєтку ринковою вартістю орієнтовно 11 мільйонів гривень у котеджному містечку “Золоче” – одному найдорожчих елітних поселень Київщини з власним яхт-клубом та вертолітним майданчиком. 

Як зазначали журналісти, сам Швець усе життя здебільшого працював на державній службі, а його близькі родичі не мали прибуткового бізнесу та суттєвих офіційних доходів, які б відображались у податкових органах і якими можна було пояснити елітний стиль життя керівника слідства СБУ.

У пресслужбі СБУ тоді пояснювали, що після звільнення з Міністерства юстиції України у 2018 році Швець, мовляв, понад рік займався підприємницькою діяльністю. Також вказувалося, що додатково в придбання будинку кошти вкладала родина.

Нагадаємо, колишній голова фракції «Партії регіонів» у Верховній Раді, ексдепутат Олександр Єфремов, якого в Україні обвинувачують у державній зраді, виїхав з країни після початку повномасштабного вторгнення РФ через Словаччину і з того часу не повертався.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE