Politerno > Україна і світ > Заступника Клименка відсторонили до завершення слідства

Заступника Клименка відсторонили до завершення слідства

  • 28 Жовтня, 2023
  • 523 Переглядів
  • 0

Заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека буде відсторонено від виконання службових обовʼязків на час розслідування кримінального провадження, початого за його заявою після журналістського розслідування.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в Telegram.

“Дмитро Тишлек після опублікованого журналістського розслідування публічно звернувся із заявою до ДБР, щоб правоохоронці перевірили оприлюднену інформацію.

Кримінальне провадження вже триває. Я особисто з нетерпінням очікую результатів. І суспільство теж має почути відповіді на питання. Бо сумніви у вірності Державі та Присязі – неприпустимі. Особливо в час війни.

Запевняю, якщо озвучені в медіа факти підтвердяться, стосовно Дмитра Тишлека будуть прийняті невідкладні та жорсткі управлінські рішення.

А до отримання висновків слідства він буде відсторонений від виконання службових обовʼязків”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, видання Bihus.Info оприлюднило розслідування, що дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека станом на літо 2023 року не позбулася російського паспорта, а сам він користується нерухомістю та авто родини партнера ватажка ростовського кримінального угрупування.

Тишлек заявив, що ЗМІ “спотворили факти” і попросив ДБР ініціювати перевірку.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Болгарії Микола Денков звинуватив Угорщину та Сербію в тому, що вони допомагають живити “військову машину” Кремля. Він заявив, що ці країни не намагаються знайти альтернативні джерела енергії через можливе введення податку на імпорт газу.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE