Politerno > Україна і світ > “Годують путінську машину”: лідер Болгарії поставив Угорщину та Сербію на місце

“Годують путінську машину”: лідер Болгарії поставив Угорщину та Сербію на місце

  • 28 Жовтня, 2023
  • 529 Переглядів
  • 0

Прем’єр-міністр Болгарії Микола Денков звинуватив Угорщину та Сербію в тому, що вони допомагають живити “військову машину” Кремля. Він заявив, що ці країни не намагаються знайти альтернативні джерела енергії через можливе введення податку на імпорт газу.

Як пише Bloomberg, Денков заявив, що його уряд не планує відмовлятися від податку на російський газ, який іде транзитом через Болгарію. Угорщина раніше називала таку ініціативу “ворожим актом”, а Сербія заявила, що податок загрожує зупинити життєво важливе постачання палива до регіону.

“Було достатньо часу, щоб шукати альтернативи, щоб побачити, що ці прибутки живлять військову машину Путіна”, – сказав Денков в інтерв’ю в кулуарах саміту Європейського Союзу у Брюсселі.

“Ми не можемо більше чекати. Насправді це мало статися раніше”, – додав Денков.

Денков, який наполягав на тому, що регулювання відповідає правилам ЄС, заявив, що відкритий для переговорів як з Будапештом, так і з Белградом. Він звинуватив уряди на чолі з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та президентом Сербії Олександром Вучичем у розпалюванні необґрунтованих побоювань щодо підвищення цін замість участі у переговорах.

Нагадаємо, вже чотири тисячі російських військових загинули за понад два тижні активних штурмів Авдіївки, повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE