Politerno > Україна і світ > Після викриття ексрадника Галущенка енергокомпаніям доручили перевірити бронь працівників

Після викриття ексрадника Галущенка енергокомпаніям доручили перевірити бронь працівників

  • 3 Січня, 2024
  • 335 Переглядів
  • 0

Міністерство енергетики видало доручення енергокомпаніям провести перевірку правомірності надання бронювань військовозобов’язаним працівникам.

Про це йдеться в повідомленні Міненерго.

Причиною такого рішення став виявлений факт зловживання своїми службовими повноваженнями тепер вже колишнім радником міністра енергетики.

Аби уникнути служби у Збройних Силах України, зазначена особа у квітні минулого року влаштувалася на роботу до ПАТ “Черкасиобленерго” на посаду заступника начальника центральної служби приладів обліку та метрології.

Після цього, діючи спільно з посадовими особами “Черкасиобленерго”, указаний працівник ініціював видання наказу про запровадження дистанційної роботи. 

“У результаті з квітня по грудень працівник не виконував своїх обов’язків, хоча отримував заробітну платню, а також отримав тимчасову відстрочку від мобілізації, яка надається працівникам критично важливих для функціонування держави компаній та підприємств”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначають в Міненерго, цей факт виявило керівництво АТ “Українські розподільні мережі” – компанії, що управляє державними пакетами акцій низки операторів системи розподілу електроенергії, зокрема ПАТ “Черкасиобленерго”.

Міністерство енергетики, своєю чергою, видало доручення провести перевірки надання броні (тимчасової відстрочки від мобілізації) працівникам енергетичних компаній.

“Для запобігання маніпуляціям, зловживанням та з метою об’єктивної перевірки фактів видачі бронювань Міністерством спрямовано відповідне доручення усім енергетичним компаніям країни”, – йдеться в повідомленні.

Міненерго наголошує, що цей інцидент не характеризує усіх енергетиків країни, чимало з яких зараз боронять державу в лавах ЗСУ, а інші тримають енергетичний фронт, цілодобово виконуючи свою надскладну роботу.

Щодо колишнього радника міністра, спрямовано відповідне звернення до прокуратури.

Нагадаємо, у Міноборони Британії вважають, що Росія, принаймні тимчасово, змінила підхід до нанесення ударів по Україні з далекої відстані, більше націлившись на оборонні потужності, а не на енергетичну інфраструктуру України.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE