Politerno > Україна і світ > У найбільших мобільних операторів в Україні тепер буде новий код на початку номерів

У найбільших мобільних операторів в Україні тепер буде новий код на початку номерів

  • 6 Березня, 2024
  • 587 Переглядів
  • 0

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), видала мобільному оператору “Водафон Україна” (Vodafone) дозвіл на користування кодом мережі призначення 75 (+380 75).

Про це повідомила пресслужба НКЕК, пише Економічна правда.

“Комісія ухвалила рішення видати ПрАТ “ВФ Україна” дозвіл на користування кодом мережі призначення “75” для мережі мобільного зв’язку з абонентською ємністю 10 млн негеографічних номерів для надання електронних комунікаційних послуг на території України терміном на п’ять років”, – йдеться в повідомленні за підсумками засідання регулятора.

У пресслужбі компанії мобільного оператора в коментарі “Інтерфакс-Україна” уточнили, що в абонентів з’явиться можливість обирати номер, що починається на “075” до кінця поточного року.

“Vodafone вже має у своєму розпорядженні чотири номерні коди: 050, 066, 095, 099. Додатковий ресурс нумерації значно збільшує вибір бажаної комбінації цифр для нових та наявних абонентів компанії”, – повідомили в компанії.

Крім цього, у клієнтів оператора є можливість обрати номер за допомогою сторінки “Вибір номера” на сайті Vodafone та зарезервувати його. Сервіс підбору номерів надасть змогу також відновити свій деактивований номер.

Попередньо Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), видала найбільшому українському мобільному оператору “Київстар” дозвіл на користування кодом мережі призначення 77 (+380 77).

Читайте також: Збій світових соцмереж пов’язують з терактом, пошкоджено підводні кабелі

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE