Politerno > Україна і світ > Міноборони презентувало застосунок Резерв+, у якому вже відзавтра військовозобов’яні мають подати свої дані

Міноборони презентувало застосунок Резерв+, у якому вже відзавтра військовозобов’яні мають подати свої дані

  • 17 Травня, 2024
  • 317 Переглядів
  • 0

Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів.

Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію.

Що це означає

Відзавтра всі військовозобов’язані віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані: мобільний телефон, фактичне місце проживання та e-mail (за наявності).

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів.

Онлайн – через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо ви будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Читайте також: Зеленський ветував закон, який дозволяв звільняти з роботи тих, хто контактує з людьми на окупованих територіях

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE