Politerno > Україна і світ > Генштаб підтвердив ураження Силами оборони в Севастополі російського ракетного корабля “Циклон”

Генштаб підтвердив ураження Силами оборони в Севастополі російського ракетного корабля “Циклон”

  • 21 Травня, 2024
  • 203 Переглядів
  • 0

Генеральний штаб підтверджує ураження російського ракетного корабля “Циклон” в тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 19 травня 2024 року.

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ від 16.47 21 травня.

“За уточненою інформацією, в ніч на 19 травня Сили оборони України уразили в Севастополі російський ракетний корабель “Циклон” проекту 22800″, – повідомляє Генштаб.

В мережі з’явилася офіційно не підтверджена інформація про ураження носія “Калібрів” російського корабля “Циклон”.

Начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук зазначав, що в разі підтвердження ураження Силами оборони в тимчасово окупованому Криму російського ракетоносія “Циклон” це означатиме, що ворог не зможе запускати ракети “Калібр” з близької відстані.

За даними з російських відкритих джерел, “Циклон” – ракетний корабель проєкту 22800 (шифр “Каракурт”). Корабель передано ВМФ Росії в липні 2023 року.

Технічні характеристики: водотоннажність – 800 тонн, довжина – 65 м, ширина – 10 м, осадка – 4 м. Швидкість максимальна – 30 вузлів. Дальність ходу – 2500 миль (за швидкості ходу 12 вузлів). Автономність – 15 діб.

На озброєнні судно мало установку вертикального пуску ракет “Онікс” і “Калібр-НК”, модернізовану артустановку калібру 76,2 мм АК-176МА, ЗРАК “Палаш”.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE