Politerno > Україна і світ > У Харкові працівники ТЦК побилися з цивільними та обзивали жінку, кажуть, що на них напали. ВІДЕО

У Харкові працівники ТЦК побилися з цивільними та обзивали жінку, кажуть, що на них напали. ВІДЕО

  • 22 Травня, 2024
  • 285 Переглядів
  • 0

У мережі 22 травня з’явилося відео конфлікту військовослужбовців із цивільними у Харкові, поруч були присутні працівники поліції. У місцевому ТЦК та СП відреагували, повідомивши, що цивільні провокували напади на військових.

Про це повідомив Харківський ОТЦК та СП.

За даними установи, попередньо встановлено, що конфлікт розпочався через “застосування декількома громадянами, які мали ознаки алкогольного або наркотичного сп’яніння, фізичної сили проти військовослужбовців”.

У ТЦК стверджують, що напади супроводжувались брутальною лайкою та образами гідності військових. Там також зазначили, що в пабліках поширюють лише фрагмент відео щодо ситуації й напади на військових на відео не фіксуються.

Не зрозуміло, що саме мають на увазі працівники ТЦК, але на відео досить чітко знято майже усю хронологію конфлікту із застосуванням сили саме людьми у формі. Чоловік, з яким б’ється військовий, не схоже, щоб перебував під дією алкоголю чи наркотиків.

У ТЦК кажуть, що через конфлікт постраждав солдат роти охорони, йому наклали шви на забійну рану у районі вилиці.

“У ТЦК та СП цей військовослужбовець проходить службу після важкого поранення, якого він зазнав у лютому 2023 року під час захисту Батьківщини.

Переконані, що цьому інциденту, який стався у присутності співробітників Національної поліції, буде оперативно надано відповідну правову оцінку”, – заявили у ТЦК.

Водночас в ТЦК засудили дії військовослужбовців, які піддалися на провокування з боку осіб з неадекватною поведінкою. Зазначають, що працівники не мали, незважаючи на агресивну провокацію, вступати у суперечку та фізичне протистояння.

Повідомляють також, що призначили службове розслідування, за результатами якого вживуть відповідних дисциплінарних заходів.

Нагадаємо, спікер Палати представників США Джонсон підтримав ідею України бити по території РФ американською зброєю.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE