Politerno > Україна і світ > РФ не досягла поставлених цілей на Харківщині, – розвідка Британії

РФ не досягла поставлених цілей на Харківщині, – розвідка Британії

  • 26 Травня, 2024
  • 253 Переглядів
  • 0

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення “буферної зони” на півночі Харківської області.

Про це йдеться в огляді Міністерства оборони Великої Британії, пише “Європейська правда”.

Британська розвідка зазначає, що у Харківській області окупаційна армія РФ продовжує наступати на Вовчанськ, однак місто залишається під контролем українських сил, які відбивають більшість російських атак.

Російські окупанти захопили село Бугруватка поблизу Вовчанська і намагаються встановити фізичний контроль над розташованою неподалік переправою через річку Сіверський Донець, тим самим загрожуючи флангу і тилу українських сил, що обороняють Вовчанськ.

Також російські війська продовжують здійснювати атаки в напрямку села Липці, але, за даними українського Генштабу, станом на вечір 22 травня 2024 року, не досягли значного прогресу.

Розвідка нагадує, що 17 травня Путін заявив, що російські війська мають створити “буферну зону” безпеки в Харківській області. Але наразі їм це не вдалося, додали у відомстві.

“Фронт на півночі Харківської області, ймовірно, стабілізувався, а російський територіальний контроль фрагментований і не об’єднаний. Успіхи Росії на цьому напрямку будуть обмежені протягом наступного тижня, оскільки початковий імпульс російських військ був стриманий українським опором”, – йдеться в огляді.

Нагадаємо, кількість загиблих внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня зросла до 14.


Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE