Politerno > Україна і світ > В Міноборони зняли з безпідставного розшуку 710 тисяч осіб після виявлення проблеми у застосунку “Резерв+”

В Міноборони зняли з безпідставного розшуку 710 тисяч осіб після виявлення проблеми у застосунку “Резерв+”

  • 29 Травня, 2024
  • 1125 Переглядів
  • 0

710 000 осіб знято з безпідставного «розшуку». Застосунок Резерв+ допоміг вирішити цю проблему.

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко.

“Вже обре відомий вам статус «в розшуку», який безпідставно відображався у 710 000 громадян.
Уявіть собі, цей статус без юридичних підстав мала така ж кількість наших громадян, яка може зрівнятись з населенням Львова до повномасштабного вторгнення”, – зазначила Черногоренко.

Чому громадяни мали такий статус?

Якщо людина порушувала правила військового обліку — наприклад, ігнорувала «повістки», ТЦК зверталось до Національній поліції. Але фактично кількість таких звернень становить близько 25%.
Згідно з законодавством такий «розшук» мав свої терміни. Адже до 19 травня адміністративне стягнення могло бути накладене не пізніше двох місяців з дня порушення правил військового обліку.

Зараз цей термін — 3 місяці з дня виявлення, але не пізніше одного року з дня вчинення.
Так, статус «в розшуку», безпідставно отримали багато військовослужбовців, дані яких не були оцифровані своєчасно.

“Цифрова команда Міноборони виправила цю помилку. Якщо вас зняли з «розшуку», до ТЦК звертатись не потрібно. Дякуємо, що ділитесь, реагуєте, радите, де потрібно доопрацювати. Намагаємося робити це максимально оперативно.
На жаль, в державних реєстрах дійсно багато помилок внаслідок людського фактору. А без Резерв+ виправити їх було б майже неможливо”, – запевнила заступниця міністра.

Читайте також: Суд поновив Ірину Фаріон на посаді у Львівській політехніці після її скандального звільнення

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE