Politerno > Україна і світ > Більшість українців виступають за критику влади навіть у час війни

Більшість українців виступають за критику влади навіть у час війни

  • 10 Червня, 2024
  • 186 Переглядів
  • 0

Українці переконані, що владу потрібно критикувати навіть під час війни, однак 50% вважають, що допустима лише конструктивна критика, щоб не розхитувати ситуацію в країні, а 31% вважає, що критика має бути жорстка і безкомпромісна. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 16-22 травня.

На Заході, в Центрі і на Півдні більшість українців (62-66%) вважають, що критика має бути в конструктивних рамках або взагалі відсутньою. Водночас на Сході ситуація практично паритетна – 49% виступають за більше конструктивну критику, 47% наполягають на жорсткій безкомпромісній критиці, повідомляє Радіо Свобода.

Відповідно до опитування, президенту Володимиру Зеленському довіряють 59% (з них повністю – 21%, скоріше – 38%), не довіряють – 36% (з них зовсім – 22%, скоріше – 14%).
Соціологи зазначають, що лише серед тих, хто зовсім не довіряє президенту більшість (62%) вважають, що критика має бути жорсткою і безкомпромісно. Але навіть серед них третина (34%) вважають, що критика має бути щонайменше в конструктивних рамках.

Восени 2023 року КМІС проводив опитування, за результатами якого 70% українців висловили думку, що необхідно і зараз критикувати дії влади. На початку повномасштабного вторгнення більшість навпаки виступали за те, що не варто критикувати дії влади.

Читайте також: Мустафа Наєм вирішив звільнитися з посади голови Агентства відновлення, заявивши про системні перешкоджання

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE