Politerno > Україна і світ > НАБУ і САП викрили на “Укрзалізниці” корупційну схему на 17 мільйонів

НАБУ і САП викрили на “Укрзалізниці” корупційну схему на 17 мільйонів

  • 25 Червня, 2024
  • 195 Переглядів
  • 0

НАБУ і САП спільно з СБУ викрили організовану групу на заволодінні грошовими коштами “Укрзалізниці” під час ремонту колійних машин.

Про це повідомляють пресслужби НАБУ і САП.

“За даними слідства, у 2021 році колишній директор виробничого структурного підрозділу “Черкаський колійний ремонтно-механічний завод” філії “Центр ремонту та експлуатації колійних машин” АТ “Укрзалізниця” з метою протиправного збагачення утворив організовану групу з-поміж чинних та колишніх співробітників заводу.

Впродовж квітня 2021 – лютого 2022 років він домігся обрання наперед визначених компаній переможцями закупівлі послуг з ремонту колійних машин. Проте такий ремонт фактично не проводився, а члени організованої групи підробляли документи, які свідчили про начебто виконання робіт низкою підприємств з ознаками фіктивності”, – йдеться у повідомленні.

Підкреслюється, що унаслідок цього “Укрзалізниця” зазнала збитків на суму 17,1 млн грн, якими заволоділи учасники злочину.

Адміністрація Джо Байдена наближається до зняття фактичної заборони на розгортання американських військових підрядників в Україні, щоб допомогти українським військовим обслуговувати і ремонтувати надані США системи озброєнь.

Про підозру повідомили п’ятьом учасникам організованої групи, а її керівника затримали. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, адміністрація Джо Байдена наближається до зняття фактичної заборони на розгортання американських військових підрядників в Україні, щоб допомогти українським військовим обслуговувати і ремонтувати надані США системи озброєнь.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE