Politerno > Україна і світ > Тищенко не зміг пояснити, чому розбив телефон під час обшуку і звідки у нього ящики з готівкою

Тищенко не зміг пояснити, чому розбив телефон під час обшуку і звідки у нього ящики з готівкою

  • 25 Червня, 2024
  • 475 Переглядів
  • 0

Нардеп Микола Тищенко прибув у залу Київського Печерського районного суду, який буде обирати йому запобіжний захід. Слідчі ДБР вручили Тищенку підозру за фактом незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця.

Тищенко не зміг відповісти на запитання журналістів, чому розбив свій телефон під час слідчих дій. При цьому він почав відповідати запитанням на запитання.

Більше того, питання про розбитий телефон народний обранець перевів у тему висадки каштанів у Києві.

“А що тут пов’язано з корінним киянином? А скажіть, будь ласка, у якому році посадили перші каштани у Києві?”, – видав нардеп.

На питання, чи прийде на засідання його помічниця, яка знімала на відео військовий квиток ексоборонця, він назвав присутніх “аб’юзерами”, бо жодна “маленька дівчина не повинна бачити, як б’ються чоловіки”.

На питання, чи є його розлучення фіктивним і, чи проживає він зі своєю офіційно колишньою дружиною, він попросив пояснити, що означає “фіктивне розлучення”.

Також він заявив, що у парламенті не користується жодними пільгами і не отримував жодних надбавок.

Тищенко у залі суду, до початку засідання заявив, що прийшов у Верховну Раду, щоб допомагати українцям.

“Я роблю все те, що і демонстрував на телебаченні. Я роблю все те, як і навчав молодь у “Майстер Шефі”, “Ревізорі”, виграв у “танцях”, у “Форті Баярд”. Всюди я був взірцем і був прикладом. Все я робив, щоб Україну цінували і поважали”, – заявив Тищенко.

Нардеп додав, що у майбутньому всі представники ботоферм можуть стати нардепами: “Так що готуйтесь”. За словами Тищенка, він з ними бореться, але ніхто про це не говорить, а вірить фейкам.

Раніше Тищенко заявляв, що колишній боєць спецпідрозділу Kraken Дмитро “Сина” Павлов нібито має причетність до ботоферм: “Він там є начальником безпеки ботоферми “Девʼяточки”, яка налічує 120 кол-центрів по Україні”.

Водночас Тищенко не відповів, звідки у нього ящики з готівкою. Зазначимо, що після обшуків Державне бюро розслідувань опублікували пакети та ящики з доларами та євро, які знайшли у нардепа.

Нагадаємо, генеральним прокурором повідомлено про підозру чинному народному депутату України Миколі Тищенку за фактом незаконного позбавлення волі людини (ч. 2 ст. 146 КК України).

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE