Politerno > Інтерв’ю > Тернопільщина > Олег Сиротюк про конфлікт між облрадою та Ігорем Сопелем. Інтерв’ю

Олег Сиротюк про конфлікт між облрадою та Ігорем Сопелем. Інтерв’ю

  • 10 Грудня, 2019
  • 4977 Переглядів
  • 0

Якщо в обласній державній адміністрації прийматимуть рішення, які будуть шкодити інтересам області, депутати від ВО «Свободи» в Тернопільській обласній раді підтримуватимуть питання про позбавлення делегованих повноважень ОДА.

Таку тезу озвучив Уповноважений представник депутатської фракції Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк в інтерв’ю для «Політерно».

Розмова велася в контексті озвученої ініціативи першого заступника голови Тернопільської облради Василя Деревляного під час сесії облради 28-го листопада. У нещодавньому інтерв’ю для нашого видання він повторив свої слова, додавши також, що Ігор Сопель не запрошує керівництво облради на засідання, які торкаються питань всієї Тернопільщини.

Обласна «Свобода» виступає проти ліквідації уже діючих ОТГ. А в Перспективному плані формування громад, який виносили на розгляд в Тернопільській ОДА, передбачається ліквідація 20 ОТГ, шляхом приєднання їх до інших. Окрім того, ВО «Свобода» виступає проти ринку землі сільського господарського призначення.

Відтак, і у «свободівців» накопичуються претензії до діяльності нового голови ТОДА Ігоря Сопеля та до команди, до якої він належить.

Читайте також: Сопель Vs Обласна рада: Чому виник і чим закінчиться конфлікт у Білому домі

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE