Politerno > Статті > Україна і світ > Терористичний “антифашизм” Росії

Терористичний “антифашизм” Росії

  • 1 Червня, 2020
  • 946 Переглядів
  • 0

Протести в США, які вилилися згодом у погроми і підпали, з перших не те щоб днів, а годин, інформаційно підтримувалися з РФ.

Вчора у прямому ефірі CNN експерт з дезінформації в інтернеті Доні О`Салліван назвав їх вигідними Кремлю і такими, що певною мірою провокуються Росією.

Дану інформацію одразу поспішив спростувати не хто не будь, а президент США Дональд Трамп, який заявив, що будь-які заяви про причетність Росії до протестів в США це інсинуації і маніпуляції. І ця заява, чесно кажучи, через буквально кілька годин поставила в глухий кут. Адже саме кілька годин по тому всі вже бурхливо обговорювали заяву Дональда Трампа, в якій він назвав рух “Антифа” – терористичною організацією.

Можливо, багатьох може збентежити дилема, в чому ж зв’язок між такою організацією як “Антифа”, названою Дональдом Трампом терористичною і Росією, але зв’язок якраз прямий. Адже Росія є безпосереднім спонсором всього “антифашистського” руху в світі. Причому Росія ніколи не то, щоб не приховувала своєї підтримки “антифашистських організацій”, а навіть забезпечувала їх прямі контакти в рамках різного роду заходів.

Наприклад, як це було у 2019 році, коли в окупованому Росією Севастополі зібралися “антифашистські” організації з 45 країн, зокрема, з Німеччини, Венесуели, Сербії тощо. Ці діячі видали на гора колективне засудження проявів “фашизму” в Україні і в інших країнах, а також “втручанню” США та інших західних країн у внутрішні справи інших держав.

Крім того, адміністрацію президента США ще в 2019 році розвідка попереджала про підготовку Росією плану по підриву соціально-громадського порядку в країні, шляхом каталізації расових протиріч.

Таким чином, президент США і справді вводить в якийсь дисонанс. З одного боку, він повністю відкидає роль Росії в дестабілізації США, а з іншого, звинувачує “радикальні групи лівого спрямування” у тому числі й “Антифу”, які підтримуються Росією, як інформаційно, так і фінансово, в хаотизації країни.

Примітно і те, що ще в серпні 2019 року Дональд Трамп виступив з пропозицією визнати ліворадикальну організацію “Антифа” терористами. Однак ця ініціатива так і не дійшла до свого логічного завершення.

Але куди цікавіший інший епізод, що яскраво демонструє лицемірство російської влади. Звичайно, можна досить неоднозначно сприймати підтримку екстремістської групи “Антифа” Росією, роблячи поблажку на те, вони все-таки – антифашисти. Хоча, не зрозуміло, чому антифашисти, а не антинацисти… Тобто, вони проти Муссоліні, але не проти Гітлера?

Тим не менш, не зовсім зрозуміло, чому країна, яка відкрито виступає проти фашизму і, ніби як, шанує пам’ять віддавших свої життя у Другій світовій війні гіпертрофованою формою параду перемоги, ховає у себе нацистів?

Так, Росія в даний час стала притулком для багатьох представників неонацистських організацій з усього світу. Наприклад, лідера американського воєнізованого неонацистського угруповання The Base («База») Ріналдо Назарро, відомого в неонацистських колах під псевдонімами “Норманський спис” і “Римський вовк”. Трохи більше двох років тому він виїхав з Нью-Йорка і, як, виявилося, зараз проживає в Санкт-Петербурзі. А починаючи з 2019 року, навіть не приховує свого місця розташування і афіліації. Зокрема, позує в футболці з зображенням Володимира Путіна і кидається фразами типу “Росія, абсолютна сила”.

Засновник неонацистської групи хвалить «Аль-Каїду», носить футболку з Путіним і закликає своїх прихильників вчитися воювати

Ось таке лицемірство російської влади, створювати і поширювати вплив антифашистських груп, які в дійсності є екстремістськими і терористичними, і паралельно підтримувати неонацистські організації. Хоча, нічого дивного в цьому немає, адже ще з часів СРСР така тактика реалізувалася КДБ як всередині своєї країни, так і по всьому світу.

У свою чергу, такі групи є сплячим бойовим потенціалом Кремля. І в США цей потенціал проявив себе повною мірою.

Олександр Коваленко, військово-політичний оглядач

Читайте також: Російський елемент в хаотизації США

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE