Politerno > Статті > Україна і світ > Виступ Юлії Тимошенко на з’їзді партії: “В Україні ведеться дві війни: одна на східних фронтах з окупантами, а друга – усередині, в тилу” (Відео)

Виступ Юлії Тимошенко на з’їзді партії: “В Україні ведеться дві війни: одна на східних фронтах з окупантами, а друга – усередині, в тилу” (Відео)

  • 16 Вересня, 2017
  • 2338 Переглядів
  • 0

Команда “Батьківщини” – це єдина в Україні команда, яка до останньої краплі крові та до останнього подиху служитиме нашій державі, це команда, яка може перемогти, взяти відповідальність і дати людям результат.

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко, виступаючи перед учасниками 14-го з’їзду, який пройшов сьогодні у Києві.

Вона порівняла свою політичну команду з альпіністами, які працюють в одній зв’язці: “Кожен робить своє, але дає шанс всій Україні. А той, хто «провалився», не себе провалив, а практично скинув вниз всю команду і примусив терпіти наругу над  державою”.

За словами парламентаря, вибори в об’єднані територіальні громади – це перший тур до перемоги на всіх інших виборах – президентських і парламентських.

Юлія Тимошенко підкреслила: сьогодні проти команди “Батьківщини” Кремль і антиукраїнська влада.

“Саме тому нам потрібно об’єднатися з усіма демократичними силами і дати країні такі команди в ОТГ, які не дозволять стерти з обличчя землі половину сіл разом з інфраструктурою”, – пояснила політик.

Лідер “Батьківщини” закликала показати високий клас на місцевих виборах 29 жовтня цього року та закласти основу для перемоги на президентських і парламентських виборах – “заради України, а не заради посад”.

Народний депутат  також зазначила, що українська нація завжди жила почуттям свободи, почуттям свого права бути вільними – це головна ознака нашого народу.

“Сучасна українська молодь їде з країни, бо не хоче жити у рабстві, там, де принижують  людську гідність. До речі, Україна сьогодні за міжнародними оцінками займає останнє місце в рейтингу щастя і права кожної людини реалізувати себе у житті”, – зазначила політик.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, чому обидві Революції були програні.

“А тому, що засоби масової інформації знаходяться в руках мафії, яка через них разом із силовими структурами знищує добре чесне ім’я всіх, хто може стати за Україну і підняти її. Вони вбивають не фізично, а морально. І вбивають сутність тих лідерів, які можуть очолити рухи на відродження нашої держави”, – сказала вона.

Лідер партії закликала учасників з’їзду донести кожне слово правди до людей, “щоб всі знали: врятувати країну можна одним чином – не пропустивши знову мафію до влади”.

Окрім того, парламентар повідомила, що влада “викохує” нового кандидата у президенти, під якого підведені всі олігархічні гроші.

“Вам готують нову “політичну мавпочку”, нове обличчя. Потім за його спиною стоятиме та сама непорушна і непохитна кланова система, яка вкотре намагатиметься обманути українську націю і привести до влади свого ставленика. Не дайте їм це зробити! Я знаю, що ми в силах цьому протистояти!” – наголосила  голова  “Батьківщини”.

За словами Юлії Тимошенко, українська влада викреслила з життя України Будапештські домовленості та обов’язки.

“Чому сьогодні президент, прем’єр-міністр, міністр закордонних справ не порушують це питання на найвищому світовому рівні? Чому не питають, де ці зобов’язання і хто їх виконуватиме? І як сьогодні лідери найбільших країн світу далі скорочуватимуть і згортатимуть ядерне озброєння? Якщо вони не захистять Україну, то наша держава буде прикладом невиконання зобов’язань, руйнації домовленостей та недотримання міжнародного права”, – обурилась лідер партії.

На її переконання, досягати миру та вести розмову треба інакше.

“Ми ніколи не будемо проголошувати, що за два тижні буде досягнуто перемоги, – це найжорстокіший популізм. Треба сказати чесно: це важка дорога світових глобальних переговорів, але їх треба починати абсолютно з іншого боку, і з інших розмов на рівні лідерів ключових держав світу”, – заявила голова “Батьківщини”.

Вона також  додала, що у неї нема сумнівів, що мир в Україні буде, а територіальна цілісність буде відновлена.

“Жоден кордон більше не буде порушено, а наша армія стане по-справжньому сильною. Жодна крапля пролитої української крові не буде забута і не буде пробачена тим, хто забрав життя наших воїнів”, – наголосила Тимошенко.

До того ж політик зауважила: для того, щоб стати переможцем у світі наша країна має закрити не одну війну.

“Ніхто не приховує, що в Україні ведеться дві війни: одна на східних фронтах з окупантами, а друга – усередині, в тилу. І остання війна не менш безжалісна”, – зазначила народний депутат.

За словами Тимошенко, після Революції Гідності наша країна втратила мільйон людей, які виїхали з країни.

“Це не війна? Коли Україна сьогодні оголошена міжнародними рейтинговими структурами найнебезпечнішою для життя країною? Коли ми до такого дожилися? Тут, під ногами у громадян, горить земля. Тут, на фоні декларацій про реформу правосуддя жодна людина не може знайти справедливості у судах, тощо”, – наголосила вона.

На її думку, сьогодні боляче дивитися на цифри, коли тільки за половину  2017 року 700 тис. українців отримали право на роботу у Польші: наша молодь шукає роботу по всьому світу.

Лідер партії також нагадала дані  компанії “Рейтинг”: 85% людей вважають, що в Україні хаос і бардак, 30% хочуть виїхати з країни на постійне місце проживання, а ще 40% – хочуть поїхати на заробітки, бо в нас їм не має місця.

“Це – війна! Війна, яку ведуть проти кожного українця на своїй рідній землі. Я не вірю у випадковість програм і стратегій чинної влади. Я бачу, як сьогодні розгортається добре виважена, продумана у кожному своєму елементі програма ліквідації української нації на українській землі. Під це підпадають всі їхні дії – так звана “реформа” освіти,  охорони здоров’я, і, не дай Боже пройде, пенсійна. Ці «реформи» не мають нічого спільного з реальним перетворенням країни на сильну європейську державу”, – повідомила парламентар.

Як наголосила Юлія Тимошенко, Україна не має програти в боротьбі за право бути успішною нацією!

“Клептоманія і клептократія влади, підпорядкування собі всіх фінансових потоків, не дає можливості стати нам на ноги. Ми маємо розірвати це замкнуте коло, по якому нас водять 26 років. Інакше – Україна зникне з мапи світу”, – підсумувала лідер партії.

Насамкінець Юлія Тимошенко заявила, що сьогодні з’їзд проходить у незвичному режимі: кожен має відчути величезну команду “Батьківщини”.

“Ми не обмежили учасників з’їзду стінами, ми сьогодні на площах, на майданах, у скверах і парках по всій країні”, – сказала вона і закликала всіх присутніх усвідомити свою персональну відповідальність.

На її переконання, лише разом можна змінити ситуацію в Україні, починаючи з виборів до об’єднаних територіальних громад, потім на президентських і парламентських, де “Батьківщина” разом з іншими демократичними силами має отримати таке потужне представництво, щоб раз і назавжди закрити всі історії невдач і відкрити дорогу для справжніх вагомих історичних перемог.

“Ми повернемо Україні ту славу, яку ми завжди мали, яку знав весь світ. Сьогодні всі нові технологічні революції живуть, зокрема, відкриттями і надбаннями українських вчених. Ми все це з вами повернемо. Ми будемо сильними і переможемо! Слава Україні” – завершила Юлія Тимошенко.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь