Politerno > Статті > Україна і світ > Як Ніна Южаніна за допомогою невістки ховає бізнес та мільйони

Як Ніна Южаніна за допомогою невістки ховає бізнес та мільйони

  • 12 Грудня, 2018
  • 4106 Переглядів
  • 0

Майбутня глава Держфіска Южаніна – сховала 20 мільйонів гривень і бізнес за допомогою невістки.

Ніна Южаніна, яку президент планує призначити главою фіскальної служби України, приховала від НАБУ придбання у Порошенка в 2017 році туристичної компанії.

Власником турфірми була призначена 27 річна невістка жителя Южаніної – Гульназ Бошугулова, яка поповнила статут підприємства відразу на 20 млн. гривень.

З кінця грудня 2015 року та до середини січня 2016 року, депутат від БПП і особистий аудитор Порошенка – Ніна Южаніна, відправляє електронні листи главі ДФС України – Роману Насірову, своєму помічникові Катерині Гудименко, а також невідомому Расіму ( [email protected] ).

У вкладенні знаходиться резюме нікому не відомої дівчини з Казахстану – Гульназ БошугуловоїУ неї є досвід роботи в сфері ІТ-технологій, і вона в 2012 році закінчила університет в Алма-Аті, де, ймовірно, і проживала.

В одному з листів від 26 грудня 2015 року Южаніна повідомляє Расіму, що Гульназ прибуває до Києва 20 числа. І вона власноруч займається оформленням квитків для своєї гості з Казахстану.

Хто ж така Гульназ Бошугулова, про долю якої печеться особистий бухгалтер Порошенка?

Гульназ Бошугулова є дівчиною сина Ніни Южаніної – Євгенія , який сам часто відвідує Алма-Ату і разом зі своєю нареченою подорожує по світу. Незабаром має відбутися весілля сина, і всі турботи, пов’язані з його проведенням і надалі переїздом майбутньої невістки в Україну, Южаніна бере на себе.

Сім’я Ніни Южаніної ретельно приховувала цю подію, однак з соціальних мереж молодят стає очевидним, що весілля відбулося, і тепер Гульназ використовує прізвище чоловікаЄвген Южанін періодично виставляє в соц. мережах спільні фото зі своєю дружиною – Гульназ ЮжаніноюОднак згідно документаів, прізвище вона не змінила. Тому що стала власником елітної нерухомості і бізнесу.

На фб-сторінці Гульназ за 2016 рік є фотографії з її нового місця роботи – компанія ERC . Ця компанія займається дистрибуцією електронної техніки в Україні, під відомим брендом MOYO. Власник даної компанії є Олександр Дегода – один з найбагатших бізнесменів країни.

Дегода виступав одним зі спонсорів партії “Самопоміч”, не дивлячись на те що його підприємства були фігурантами кримінальних проваджень, пов’язаних з несплатою податків і заниженням вартості імпорту продукції. Крім того, один з депутатів «Самопомочі» – Тетяна Острікова, свого часу була керівником підприємств, засновниками яких були компанії групи ERC .

Варто нагадати, що сьогодні Тетяна Острікова очолює один з підкомітетів, керівником якого є Ніна Южаніна.

Після вдалого шлюбу Гульназ Бошугулова отримала у власність елітну квартиру в місті Києві на Печерську, по вулиці Ділова, 2-Б, кв.47. При чому, в тому самому житловому кварталі – за адресою вул. Ділова, 1/2, кв.173 знаходиться квартира її чоловіка – Євгена Южаніна.

Кожна така квартира може коштувати не менше 170 тис. доларів США, або близько 4,7 млн. гривень.

Як і слід було очікувати, в деклараціях чиновника Южаніної за 2016 рік, дані інвестиції відсутні. Але це не основна причина, у зв’язку з якою, Гульназ не змінила прізвище.

Справа в тому, що Ніна Южаніна оформила на невістку сімейний бізнес, який особисто контролює. Справа стосується туристичної компанії ТОВ “А ЛА КАРТЕ ТРЕВЕЛ”, власником якої з грудня 2017 року стала Гульназ Бошугулова. Статутний фонд підприємства Гульназ поповнила аж на 20 млн. гривень.

Дана компанія була зареєстрована в 2008 році. На сьогоднішній день її юридична адреса – м Київ, вул. Тимошенко, 18 нежитлове приміщення 515. Цілком ймовірно, туристична компанія і раніше була під контролем Южаніної. Оскільки до переходу у власність Гульназ Бошугулової, її власником була інша довірена особа Ніни Южаніної – Оксана Лясовська (до листопада 2012 року).

Лясовський також є приватним підприємцем (діяльність в сфері права) і засновником салону краси ( ПП “Iндустрiя iдеальноi краси” ), який знаходиться за аналогічною адресою , що і туристичне агентство невістки Южаніної.

Лясовська виступає власником ряду елітної нерухомості в Києві, і земельних ділянок, які розташовані не далеко від маєтку Порошенка в смт. Козина. Там же у Лясовський розташований житловий будинок на 535 кв. метра (смт. Козин, вулиця Нова, 69).

Зв’язок Лясовської з Южаніною простежується через її чоловіка – Владислава Лясовськогоякий є екс-менеджером «5 каналу» і одним із власників ТРК «Експрес-Інформ».

Таким чином реєстрація компаній Гульназ Бошугулової і Оксани Лясовської в одному приміщенні не є збігом. Більше того, це приміщення належить Лідії Сташко, яка може бути матір’ю Лясовської. Оскільки її адресу проживання, вказана в інвойсах – м. Киев, вул. Г. Дніпра, 16а кв. 32, – ідентична з першою пропискою Оксани Лясовської.

Всі побутові питання (в т.ч. подача заяв в ЖЕК від імені Сташко , оплата цифрових послуг за даною адресою), пов’язані з діяльністю салону краси і туристичного агентства, за адресою м. Київ, вул. Тимошенко, 18 (нежитлове приміщення 515) контролює Ніна Южаніна.

Якщо проглянути її декларацію за 2017 рік, то загальна сума доходу сім’ї майбутнього головного фіскала країни (включаючи чоловіка) склала 11,6млн. гривень, з них:

1,5 млн. гривень (зарплата, відсотки, продаж майна);

1,2 млн. гривень (гроші, розміщені на рахунках в банках);

8,9 млн. гривень (готівкові заощадження в гривні, доларах, євро).

Нагадую, що витрати, внесені Южаніною як статут туристичного агентства, в якості подарунка невістці – Гульназ Бошугуловій, склали 20 млн. гривень.

Згідно ст. 366-1 Кримінального кодексу України, за декларування недостовірних даних, Ніна Южаніна підпадає під кримінальну відповідальність, згідно з якою їй передбачений штраф, від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Якщо ж Національне агентство в ході перевірки, згідно зі статтею 368-2 Кримінального кодексу України, виявить факти можливого незаконного збагачення, – покаранням буде – позбавлення волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

 

 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE