Politerno > Прес-релізи > Консолі Sony PlayStation 3 Super Slim — ключ до гральних розваг

Консолі Sony PlayStation 3 Super Slim — ключ до гральних розваг

  • 19 Березня, 2024
  • 87 Переглядів
  • 0

Ігрова приставка PS3 Super Slim є гаджетом виробництва відомого японського бренду із сьомого покоління. По суті, вона є оновленою версією PlayStation 3 та PS3 Slim. Основними конкурентами цього варіанту можна вважати приставки Microsoft Xbox 360 S та Nintendo Wii. У роботі PlayStation 3 Super Slim застосовує мережу PSN. Анонс перших моделей був здійснений восени 2012 року.

Цей варіант гравці називають п’ятим гаджетом Sony PlayStation. Найперші моделі мали таку саму корпусну частину, причому глянцева консоль заслужила справедливу критику споживачів. Вони нарікали на те, що така поверхня притягувала пил. Друга приставка мала вже лише матовий корпус, що теж сподобалося не всім покупцям. Остання версія стала комбінованою, поєднуючи глянець і матовість.

Загалом в Retromagaz є три базових варіанти консолей:

  • модель CECH-4000A на 12 GB; 

  • модель CECH-ZHD1 на 250 GB;

  • модель CECH-4008C на 500 GB. 

Зручність користування кожним пристроєм забезпечується детально продуманим інтерфейсом. Бокова частина праворуч має подовжену рухому панель. Вмикання та вимикання пристрою відбувається натисканням на праву частину, а зсовування кришки – на ліву. У центральній частині розташовується логотип компанії.

У комплекті передбачається наявність ще одного геймпаду — DualShock 3. Він є традиційно бездротовим, тому нічим не відрізняється від свого попередника. 

Для більш зручного встановлення консолі окремо для неї в Retromagaz можна придбати спеціальну підставку, яка забезпечить вертикальне положення. Комплектацією цей елемент не передбачений, а тому пропонується для додаткової купівлі. 

Особливості «начинки» Sony Playstation 3 Super Slim

Процесор у цієї моделі нічим не відрізняється від базової версії. Проте відмінність полягає у блоці живлення — в суперверсії він має потужність в 190 W. До інших суттєвих переваг варто віднести безшумне функціонування системи охолодження, два вхідних порти, змінний жорсткий диск. 

Sony PlayStation 3 Super Slim — ідеальний провідник до світу розваг. За допомогою нього можна переглядати фільми на дисках Blu-ray, зв’язуватися з PlayStation Network і, звичайно, грати в захопливі ігри з високою роздільною здатністю. Пристрій також забезпечує швидкий доступ до улюбленої музики, знімків з утворенням фотоархіву, створить всі умови для виходу в інтернет.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE