Politerno > Прес-релізи > Україна і світ > Кредити фізичним особам від “UKRSIBBANK”

Кредити фізичним особам від “UKRSIBBANK”

  • 2 Липня, 2019
  • 2172 Переглядів
  • Comments Off

Кредити для фізичних осіб від “УкрСиббанку” – це вигідні умови і проста процедура оформлення. Банк пропонує кілька програм кредитування.

“UKRSIBBANK” надає повний пакет банківських послуг як приватним особам, так і представникам бізнесу. Вигідні кредити від UKRSIBBANK спрямовані на розв’язання фінансових питань різного сегмента клієнтів з будь-якими потребами. Українські громадяни можуть отримати кредити готівкою, позики на покупку різних товарів і автотранспорту, оформити кредитну карту.

Розглянемо кредитні продукти, які пропонує “UKRSIBBANK”, більш детально.

Кредит готівкою

Основною перевагою кредиту готівкою є отримання грошових коштів без вказівки в анкеті мети їх подальшого використання. Кредит видається на суму від 3000 до 150000 гривень на строк від 3 до 60 місяців. На оформлення позики піде не більше пів години. Відсоткова ставка становить 77% річних, але переглядається індивідуально. Обов’язково внесення платежу в розмірі 260 гривень в якості страховки від нещасного випадку. Банк висуває такі вимоги до позичальників:

  • вік від 21 до 65 років;
  • постійна реєстрація;
  • загальний трудовий стаж понад 6 місяців.

З документів досить паспорта і довідки з податкової інспекції про присвоєння індивідуального номера.

Кредит на придбання в інтернет-магазинах

Отримати гроші на придбання товарів в інтернет-магазинах можна як в банківському відділенні, так і в торгових точках партнерів, в числі яких “Епіцентр”, “Алло”, “Цитрус” і ряд інших.

Кредит терміном до 48 місяців видається на суму від 3000 до 50000 гривень. Дається пільговий період на 14 днів, протягом яких кредит оплачується без відсотків. Кредитні умови розраховуються індивідуально. До уваги береться вартість товару, термін кредитування, платоспроможність позичальника і його кредитна історія. Позика видається клієнтам з реєстрацією і постійним місцем роботи. Кредит за цією програмою передбачає одноразову комісію в розмірі до 5%.

Кредит на товари

Якщо грошей на покупку техніки або іншого товару в магазині недостатньо, можна оформити кредит від “УкрСиббанку”. Процедура оформлення займає не більше пів години. Процентна ставка залишається незмінною протягом усього строку дії кредитного договору і встановлюється індивідуально для кожного клієнта. Грошові кошти в розмірі від 300 до 50000 гривень видаються на термін до 2 років. З документів потрібен паспорт і ідентифікаційний податковий номер.

Кредит на придбання енергоефективних товарів

“УкрСиббанк” пропонує економити на комунальних платежах і отримувати 35% компенсації від суми кредиту на енергоефективні товари за програмою IQ Energy. Кредит видається на суму до 150000 гривень на строк до 60 місяців.

Для отримання компенсації необхідно вибрати енергоефективне обладнання в магазинах-партнерах, оформити цей товар в кредит від “УкрСиббанку”, встановити його і подати заявку на сайті IQ Energy. Кредит видається особам, які мають українську прописку і постійне місце роботи.

Кредит на купівлю транспортного засобу

Оформити в кредит можна будь-який автомобіль як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Позика надається на суму до 2 млн гривень терміном до 7 років з початковим внеском від 15%. Процентна ставка по авто-кредиту варіюється від 0,01 до 15,59% річних в залежності від суми першого внеску.

Оформлення кредитної картки

Кредитна карта від “УкрСиббанку” – це зручний інструмент, який дозволяє постійно користуватися позиковими коштами в межах наданого ліміту, оплачуючи заборгованість лише один раз на місяць. Початковий ліміт при відкритті рахунку становить 50000 гривень. Знімати готівку з револьверної кредитної картки можна без комісії в будь-якому банкоматі “УкрСиббанку”. Заявку на кредитну карту можна подати як на сайті банку, так і в будь-якому відділенні при особистому візиті.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE