Politerno > Прес-релізи > Як правильно укладати парі на хокей у букмекера Фаворит Спорт?

Як правильно укладати парі на хокей у букмекера Фаворит Спорт?

  • 23 Жовтня, 2021
  • 2054 Переглядів
  • 0

На що слід звернути увагу при укладанні парі на хокейні матчі, щоб підвищити свої шанси на перемогу. Огляд типів парі на хокей, які можна зустріти в лінії Фаворит Спорт.

Парі на хокей у букмекерській компанії Фаворит Спорт – рекомендації від експертів

Хокей уступає по рівню популярності футболу, але ставки на цю дисципліну не становляться менш привабливими. Букмекер Фаворит Спорт у сезон приймає від 5000 парі на хокей за день. Найбільш представлені у лінії букмекера наступні чемпіонати – КХЛ, НХЛ, АХЛ, УХЛ, тощо. У Фаворит спорт результати можна прогнозувати не тільки до початку матча, але й після старту гри. На топових матчах кількість варіантів для пари може перевищувати 100. Як виділити найбільш привабливі ставки? Читайте далі.

Ставки на гандикапи та тотали

Гандикапи у хокеї нічим не відрізняються від фор у футболі. Принцип розрахунку подібних ставок простий – від кінцевого результату вибраної команди треба відняти/додати значення фори. Якщо після цього рахунок буде на користь команди, то ставка виграла.

Фори у хокеї важкі для прогнозування. Але це чудовий варіант для парі, коли коефіцієнт на явного фаворита низький. За допомогою гандикапу можна збільшити його до оптимального рівня. Проте, ставку потрібно робити, якщо все говорить на його користь і він зможе перемогти з потрібною різницею.

Парі на тотали

Це одні з найбільш популярних парі. У середньому за матч у хокеї забивають 5-7 шайб. При виборі оптимального тоталу, слід дотримуватися наступних правил:

  1. Не приділяти багато уваги середньому тоталу команди за матч. Наприклад, за останні матчі Анахайм забивав по 6 шайб за гру. Але у 3 з 10 матчів команда змогла відзначитись тільки по одному разу. У такому випадку середнє значення не дає ніякої переваги при прогнозуванні.

  2. Ураховувати ігрову модель команди та місце проведення матчу. Деякі команди краще грають вдома, інші добре виступають на виїзді. У кожної з команд є моделі гри, проти яких їм дуже важко показувати свої сильні сторони.

Додатково слід проаналізувати календар. Якщо команда йде в таблиці з відривом, а наступна гра буде з принциповим опонентом, то у поточному матчі вона може закритися та не витрачати сил.

Воротарі, гра у нерівному складі

Воротарі доволі часто отримують відпочинок, особливо, коли команда грає цілу серію матчів підряд. У хокеї роль воротарів менше, чим у інших дисциплінах, але різниця між основним гравцем та резервістом може бути суттєвою. Перед ставкою треба обов’язково звернути увагу, хто буде стояти у воротах.

Видалення

У хокеї видалення трапляються у кожному матчі. За порушення правил хокеїст повинен покинути поле на декілька хвилин. Суперники у таких випадках отримують кількісну перевагу.

При складанні прогнозу слід урахувати, як команди грають у нерівних складах, як часто гравці фолять.

Фаворит Спорт на багатьох матчах дозволяє зробити ставку на те, скільки видалень буде у кожній з команд та загальний час штрафу.

Особливості укладення парі у Фаворит Спорт

Щоб зробити ставку, потрібно обов’язково зареєструватися та поповнити рахунок. Далі залишається вибрати варіант ставки, задати розмір парі та натиснути кнопку підтвердження. Слідкувати за результатами можна прямо на сайти. У деяких іграх є можливість вивести виграш до закінчення матчу за допомогою опції CashOut.

Бонус початківцям

Щоб не ризикувати власними коштами, можна скористатися привітальним бонусом. Фаворит Спорт видає його усім новим клієнтам. Акція дозволяє отримати до 4000 гривень готівкою та ще 500 гривень у вигляді парі без ризику.

Як отримати бонус?

Для зарахування потрібно пройти реєстрацію та погодитися на участь в акції. Парі без ризику доступно при поповненні рахунку на 100 гривень. Готівковий бонус активується при депозиті від 500 гривень.

Парі на хокей у Фаворит Спорт робити нескладно, а завдяки коефіцієнтам та хорошій лінії ще й дуже вигідно. Щоб досягти у них успіху, варто детально аналізувати матчі, шукати закономірності та користуватися порадами від експертів.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE