Politerno > Україна і світ > Ляшко образив Альону Шкрум – Геращенко заступилась за неї

Ляшко образив Альону Шкрум – Геращенко заступилась за неї

  • 21 Лютого, 2017
  • 1444 Переглядів
  • 0

Перший заступник голови Верховної Ради звинуватила народного депутата Олега Ляшка у сексизмі та зажадала вибачень.

Це сталося під час засідання Верховної Ради того  як народний депутат Олена Шкрум закликала парламент проголосувати за раніше відхилену поправу до законопроекту про службу в органах місцевого самоврядування. Після цього Ляшко вийшов на трибуну і заявив: “Коли я дивлюсь на вас – чудову, молоду, розумну, яка виходить сюди і доповідає закони про державну службу і про місцеве самоврядування, у мене до вас одне питання: Ви хоч день працювали в державних органах чи в органах місцевого самоврядування?”.

“Влаштували тут дитсадок, пісочницю”, – продовжив Ляшко, критикуючи прийнятий 9 лютого закон про службу в органах місцевого самоврядування.

Слово взяла віце-спікер Ірина Геращенко, яка звинуватила Ляшка у сексизмі і закликала говорити по суті.

“Все інше це некоректні заяви, які носять сексистьский характер. В парламенті представлено 12% жінок. Жодна з них не вийшла на цю трибуну і не сказала про когось “лисий”, “пузатий”, “косий” чи “кривий” про чоловіка. Я закликаю назавжди забути тут про вік про молодість. Обговорюйте тут законопроекти, а не вік, стать, красу чи некрасу представниці парламенту”, – заявила Геращенко.

Однак Ляшко продовжив своє: “Що я їй мав сказати: відьма стара?”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE