Politerno > Україна і світ > Дмитро Гнап перерахував тих, хто покриває нелегальний видобуток бурштину (Відео)

Дмитро Гнап перерахував тих, хто покриває нелегальний видобуток бурштину (Відео)

  • 25 Червня, 2017
  • 1538 Переглядів
  • 0

Загалом є кілька угруповань, близько 10 кланів. Також це низка правоохоронців із Західної України, які також цим займаються. Це колишній народний депутат Продивус.

Про таке в програмі Zіткнення з Роксаною Руно заявив Дмитро Гнап, журналіст-розслідувач, відповідаючи на запитання нардепа Борислава Розенблата про те, хто дахує нелегальний видобуток бурштину в Україні.

Серед інших пан Гнап назвав частину керівників СБУ на місцях. “Зокрема пан Демчина, який очолює управління “К” в СБУ. Бо він – виходець із Рівенської області, а це серце нелегального видобутку бурштину. Крім них є і районні прокурори”, – додав гість студії.

Водночас опонент Гнапа, нардеп Розенблат, уточнив, що з України щороку вивозять по 300 тонн бурштину, загальною вартістю від 500 мільйонів до мільярда доларів.

“Я з трибуни ВР заявляв і називав прізвища людей, які “кришують” нелегальний видобуток бурштину на місцях. Це питання політичне, всі вони частково затримані.

Останній приклад у понеділок. Оце був справжній хабар – депутата Олеської тергромади затримали в кабінеті керівника поліції. Він приніс гроші за роботу мотопомп. Що він там робив? Чому прийшов до кабінету керівника поліції?”, – запитав пан Розенблат.

Дмитро Гнап у відповідь піддав сумніву версію нардепа. “Ви маєте на увазі заступників районних прокурорів на Рівненщині. Їх справді затримували рік тому. Але зараз п’ять із шести вийшли на волю. То ви хочете сказати, що вони підкупили НАБУ і САП, щоб вони влаштували провокацію?”, – запитав журналіст-розслідувач Розенблата.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE