Politerno > Україна і світ > Голова Європарламенту заявив, що Великобританія має заплатити за Brexit не менше 60 млрд євро

Голова Європарламенту заявив, що Великобританія має заплатити за Brexit не менше 60 млрд євро

  • Листопад 13, 2017
  • 221 Переглядів
  • 1

Голова Європарламенту Антоніо Таяні заявив, що Великобританія повинна заплатити за вихід зі складу Європейського союзу 60 млрд євро.

Як повідомляє РБК, про це він повідомив в ході інтерв’ю для Berliner Morgenpost.

“Я вважаю, що мінімальна сума, яку британці повинні заплатити за Brexit – не менше 60 млрд євро. Якщо ЄС прийме менше, європейські громадяни повинні будуть заплатити за цю різницю. Але чому німці, італійці, іспанці або голландці повинні оплачувати британський рахунок?”, – заявив Таяні.

За його словами, ЄС і Британії в даний момент потрібно досягти угоди по 3 основних питаннях: права 3,5 млн громадян ЄС, які проживають у Британії, контроль за межею між Північною Ірландією та Ірландією, “щоб, наприклад, до нас не приходили продукти, заборонені в ЄС”, та – фінансові зобов’язання Британії перед ЄС.

“Тільки на цій основі ми зможемо присвятити себе майбутнім торговим відносинам з Британією. Проблема не в нас: ЄС говорить одним голосом. Швидше, уряд у Лондоні бореться з великою кількістю труднощів”, – резюмував Таяні.

Як відомо, 40 депутатів погодилися підписати лист про недовіру прем’єр-міністру Британії Терези Мей через відсутність прогресу в переговорах між Великобританією і ЄС з фінансового питання Brexit.

Поділитися: