Politerno > Україна і світ > Ситник поскаржився на тиск з боку влади на актикорупціонерів (Відео)

Ситник поскаржився на тиск з боку влади на актикорупціонерів (Відео)

  • Листопад 13, 2017
  • 278 Переглядів
  • 2
Прес-конференція Стиника

Очільник НАБУ Артем Ситник назвав тиском влади на антикорупціонерів все те, що зараз відбуваються навколо бюро.

Подібну заяву він зробив в ефірі “5 каналу” після його виклику до НАЗК для надання пояснень щодо можливого конфлікту інтересів.

“Треба бути зовсім наївним, щоб не розуміти, що ті справи, які ми сьогодні розслідуємо, влада так просто не залишить і не пробачить. Починаючи від Мартиненка, Насірова, “рюкзаків” та заступника міністра МВС та інших”, – сказав Ситник.

“Звичайно ми чекали, що буде така реакція. Чекали, що буде медійна атака із застосуванням всіх підконтрольних ресурсів, в тому числі таких як НАЗК. Я не виключаю,  що будуть і  подальші використання адміністративного ресурсу, такі як підозри і арешти”, – додав він.

За його словами, він готовий до арештів і готовий “жити в опозиції”.

На запитання журналістів, стосовно чого він мав надати пояснення НАЗК і чи може показати відповідні документи публіці, він відповів, що не пам’ятає, через що саме його звинувачують у конфлікті інтересів, а стосовно документів порекомендував написати офіційне звернення до НАБУ.

“Ніякого конфлікту інтересів, на відміну від пані Корчак у мене не було. Саме вона надіслала мені запит у стані реального конфлікту інтересів”, – заявив директор антикорупційного бюро.

Він зазначив, що отримав запит від НАЗК саме тоді, коли розслідував використання директором Нацагентства Наталією Корчак та її чоловіком автомобіля та паркомісця, які були не задекларовані.

Також Ситник додав, якщо в подальшому детектив НАБУ  вирішить, що є вже достатньо доказів для оголошення підозри Корчак, то відповідні документи будуть передані в САП.

Як повідомлялося, що НАЗК запросило директора НАБУ Артема Ситника для надання пояснень невиконання ним вимог НАЗК. В агенції вважають, що голова НАБУ порушив ч.4 ст.12 закону про запобігання корупції, а саме відмовив НАЗК у наданні інформації та документів.

В свою чергу НАБУ надало інформацію і документи, які запитувало НАЗК, Водночас запідозрило голову НАЗК Наталю Корчак у конфлікті інтересів.

Слідчі дії НАБУ щодо родички голови НАЗК Наталії Корчак у Генеральній прокуратурі назвали незаконними.

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: “На Банковій вже створено штаб, який готує атаку на НАБУ”

Поділитися: