Politerno > Україна і світ > Мосійчук звинувачує Саакашвілі у роботі на Кремль і обіцяє докази такої співпраці щодо нардепів (Відео)

Мосійчук звинувачує Саакашвілі у роботі на Кремль і обіцяє докази такої співпраці щодо нардепів (Відео)

  • Грудень 5, 2017
  • 416 Переглядів
  • Comments Off

Підтримувати той заколот, який за гроші Кремля зараз намагаються вчинити в центрі столиці, це підтримувати тих, хто вбиває наших Героїв на сході.

Таку думку висловив на своїй сторінці у Facebook нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук.

“Бо всі дії, які вчиняв і вчиняє Саакашвілі та його оточення, спонсуються Кремлем і тими особами, що втекли з України. Саме вони фінансують цей безлад. І більшість з тих, що звільнили Саакашвілі з рук правоохоронців, це не “активісти”, а саме звезені за гроші бойовики”, – написав “радикал”.

Зараз, на його думку, силовики повинні взяти на себе відповідальність: “придушити це повстання, і затримати всіх осіб, по яким наявні докази їх співпраці з Курченком і афілійованими до Кремля особами”.

“Свого часу, коли в стінах українського парламенту, у незаконний спосіб арештовували мене, я не чинив спротиву. Хоча міг би звернутись до своїх друзів та соратників – і зібрав би не менше людей. Але я цього не робив, а ішов до суду і там доводив свою невинуватість. Нехай так само робить і Саакашвілі”, – зазначив Мосійчук.

Як стверджує нардеп, Саакашвілі цього не зможе зробити, бо існують неспростовні докази його співпраці з Курченком.

Соратник Ляшка впевнений, що скоро з’являться докази того, що так само і деякі нардепи не уникли спокуси взяти кошти з Москви за озвучення певних тез з трибуни Верховної Ради.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко підтвердив на брифінгу звинувачення, що Михайло Саакашвілі був затриманий за співпрацю із збіглим олігархом Сергієм Курченко. Нібито Курченко спонсорував останні акції протесту Міхо в Києві, на що виділив 500 тис. Доларів.

Згодом Генеральна прокуратура оприлюднила запис начебто розмови екс-президента Грузії Міхаіла Саакашвілі і Сергія Курченка.

Нагадаємо, Саакашвілі близько 08:00 піднявся на дах багатоповерхового будинку по вулиці Костьольній біля Майдану Незалежності через обшук у квартирі, де він живе.

Кореспондент LB.ua став свідком, як він погрожував зістрибнути. На дах будинку пожежною драбиною виліз спецназ. Понад годину екс-президента Грузії на даху не спостерігалося.

Однак о 09:08 Саакашвілі з’явився на краю даху. Він заявив, що його хочуть затримати. Саакашвілі закликав своїх прихильників не дати цього зробити. О 09:19 силовики відтягнули Саакашвілі від краю даху.

Як повідомлялось, співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою затримали екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі.

На вулиці Трьохсвятительській в Києві, де стояв заблокований автомобіль із затриманим Михайлом Саакашвілі, його прихильники почали зводитити барикади зі сміттєвих баків, гілок, дощок та інших підручних матеріалів.

Через якись час Міхеіла Саакашвілі його прибічники витягнули з машини правоохоронців.

Також стало відомо, що відкрито справу проти нардепів, які заважали затримувати Саакашвілі

Саакашвілі звинувачують за ч.1 ст.256 Кримінального кодексу (сприяння учасникам злочинних угруповань), а саме – отримання грошей від Сергія Курченка.

Please follow and like us: