Politerno > Україна і світ > У відповідь на хіматаку в Сирії Трамп заявив, що Росія та Іран заплатять велику ціну (Відео)

У відповідь на хіматаку в Сирії Трамп заявив, що Росія та Іран заплатять велику ціну (Відео)

  • Квітень 8, 2018
  • 286 Переглядів
  • 3

Щонайменше 150 людей загинули отруївшись токсичним газом, який був скинутий на Думу, останнє в східній Гуті місто, контрольоване повстанцями.

Про це, посилаючись на рятувальників, повідомляє BBC.

Волонтерська рятувальна служба “Білі каски”, опублікувавши фото тіл загиблих, заявила що в результаті хімічної атаки постраждали понад 1000 людей і вже підтверджено 150 смертей.

Про-опозиційний медіа-центр Гути повідомив, що більше тисячі людей постраждали від, імовірно, газової атаки.

За повідомленнями, бочкова бомба, яка містила зарин, ймовірно, була скинута вертольотом.

Незалежна перевірка повідомлень не проводилася.

У Держдепі США заявили, що контролюють повідомлення і що Росія, яка воює на боці сирійського уряду, має нести відповідальність за використання смертоносних хімікатів.

“Історія використання хімічної зброї режимом проти власного народу безперечна. Росія в кінцевому підсумку несе відповідальність за жорстокі атаки на незліченну кількість сирійців із застосуванням хімічної зброї”, – заявили в Держдепі.

Раніше про хімічну атаку на Думу повідомило повстанське угрупування Джаїш аль-Іслам.

Дума є останнім повстанським містом в східній Гуті і знаходиться в облозі урядових сил.

Після хімічної атаки в Сирії президент США Дональд Трамп назвав президента Сирії Башара Асада твариною та заявив, що Росія та Іран мають заплатити велику ціну за його підтримку.

“Президент Путін, Росія та Іран несуть відповідальність за підтримку тварини Асада. Вони заплатять велику ціну. Негайно відкрийте територію для медичної допомоги та перевірки. Ще одна гуманітарна катастрофа без жодних причин. Хворі!”, – написав він у Twitter.

Трамп констатував, що в “безглуздій” хімічній атаці в Сирії загинуло багато людей, в тому числі жінок та дітей.

“Місце злочину заблоковане та оточене сирійською армією, що робить його повністю недоступним для зовнішнього світу” – додав він.

“Якби президент Обама перейшов свою оголошену червону лінію на піску, сирійська катастрофа вже давно закінчилася б! Тварина Асад був би історією!”, – написав також він.

Please follow and like us:

3 Comments Already

Comments are closed.