Politerno > Україна і світ > США і Великобританія звинуватили російських хакерів у глобальній кіберкампанії

США і Великобританія звинуватили російських хакерів у глобальній кіберкампанії

  • 16 Квітня, 2018
  • 1318 Переглядів
  • 0

США та Великобританія стверджують, що російські хакери, яких підтримує Кремль, інфікували комп’ютерні маршрутизатори в усьому світі в рамках кампанії, націленої на державні установи, приватні компанії та об’єкти критичної інфраструктури.

Про це повідомляє Reuters.

Урядовці із США та Британії заявили, що заражені маршрутизатори можуть використовуватися для запуску майбутніх наступальних кібероперацій.

За інформацією агентства, представники США та Британії збираються оприлюднити спільну заяву про атаки.

Планується, що у заяві представників обох країн йтиметься про технічні подробиці атак. Інформацію оприлюднять для того, щоб організації могли визначити, чи намагалися їх атакувати та перешкоджати у майбутньому подібним спробам хакерських атак.

Крім того, урядовці попросили постраждалих від подібних атак повідомляти про будь-які віруси для того, щоб краще розуміти вплив кампанії.

“Коли ми бачимо злісну кіберактивність, незалежно від того, чи вона походить від Кремля чи інших злочинних представників країн, ми збираємося відповісти”, – заявив координатор з кібербезпеки Білого дому Роб Джойс.

Зазначається, що кіберкампанія може охоплювати “все від великих підприємств до маленьких офісів”.

Російські хакери вже проникали в виборчу систему США в 2016 році.

Це підтвердила глава відділу кібербезпеки Міністерства внутрішньої безпеки США Джанетт Манфрія. Вона уточнила, що хакерські атаки були зафіксовані в 21-му штаті і до деяких списків доступ був отриманий.

Також ми повідомляли, що у 2017 році кібератаці піддався парламент Великобританії – депутати і пери не могли відкрити свою електронну пошту. Аналітики впевнені: кібервійни будуть тільки набирати обертів.

Близько 4 тисяч особистих смартфонів військовослужбовців НАТО, які дислоковані в Польщі та країнах Балтії, були атаковані хакерами у 2017 року.

У березні цього року група хакерів, яку пов’язують з Росією, атакувала урядові сайти Німеччини з метою заволодіння документами про Україну.

 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE