Politerno > Україна і світ > Луценко каже, що завдяки спецоперації з Бабченком слідство дізналося про 47 потенційних жертв

Луценко каже, що завдяки спецоперації з Бабченком слідство дізналося про 47 потенційних жертв

  • Червень 1, 2018
  • 216 Переглядів
  • 0

Імітація вбивства Аркадія Бабченка допомогла слідству отримати список із 47 потенційних жертв.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко у Facebook.

“В результаті цієї оперативної комбінації слідство отримало список з 47(!) осіб, які могли бути наступними жертвами терористів. Переважно, це – відомі українські та екс- російські журналісти”, – розповів він.

За його словами, їм повідомили про небезпеку і наразі організовується їхній захист.

“Слідство також отримало важливі докази зв‘язків Г. з російськими спецслужбами, про що ми поінформуємо пізніше”, – анонсував генпрокурор.

30 травня СБУ оприлюднила два відео із затриманням замовника вбивства Аркадія Бабченка та фрагментом розмови між замовником та виконавцем.

Як повідомлялось, інформація про вбивство Бабченка з’явилася ввечері 29 травня. Міністерство закордонних справ Росії і Кремль відкидали свою причетність до цього.

Пізніше в СБУ повідомили, що російський журналіст Аркадій Бабченко – живий, це була спецоперація Служби безпеки.

У міжнародній недержавній організації “Репортери без кордонів” обурені спецоперацією Служби безпеки із інсценування вбивства Аркадія Бабченка.

Екс-високопосадовець Пентагону та директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті Майкл Карпентер заявив про можливі наслідки спецоперації «Бабченка» для української влади.

Також представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір розкритикував інсценування українськими спецслужбами вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

Сьогодні Генпрокурор Юрій Луценко та керівник СБУ Василь Грицак розповіли про спецоперацію з інсценуванням вбивства журналіста Аркадія Бабченка іноземним дипломатам. У той жечас уряд Німеччини вимагає від української влади пояснень щодо інсценування Службою безпеки вбивства російського журналіста Аркадія Бабченко.

Читайте такоЖ : Про “російський слід” у “вбивстві” Бабченка: кілер, організатор та замовник

або Про “російський слід” у “вбивстві” Бабченка: кілер, організатор та замовник

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *