Politerno > Україна і світ > Опубліковано документи слідства про те, як саме Манафорт “очорняв” Тимошенко

Опубліковано документи слідства про те, як саме Манафорт “очорняв” Тимошенко

  • Вересень 15, 2018
  • 830 Переглядів
  • 2

Скандальний політтехнолог Пол Манафорт дискредитував головну опонентку Віктора Януковича та Партії регіонів Юлію Тимошенко, таємно поливав брудом, розповсюджуючи наклепи щодо її причетності до замовлення вбивства та фейкові звинувачення у підтримці нею антисемітизму.

Про це йдеться в тексті обвинувачення спеціального прокурора Роберта Мюллера, фрагменти якого отримали журналісти. Кінцевою метою розробленої Манафортом на замовлення тодішньої української влади технології було позбавити лідера “Батьківщини” підтримки з боку Адміністрації Барака Обами.

“У жовтні 2012-го року Манафорт організував схему з метою, як він писав у одному з листів, переконати “євреїв у команді Обами” натиснути на Адміністрацію відмовитись від підтримки Тимошенко та підтримати Януковича”, – зазначається у тексті обвинувачення.

Читайте по темі: The Guardian: Манафорт ухвалював таємні операції проти Тимошенко на користь Януковича

У документі йдеться, що Манафорт підкуповував юристів та журналістів, європейських та ізраїльських політиків. Він наказував своїм лобістам у США писати та поширювати статті, які дискредитували б Юлію Тимошенко. Проштовхувати їх потрібно було “не лишаючи відбитків пальців” – цитує прокурор обвинуваченого політтехнолога, який визнавав, що його метою є “очорнення Тимошенко”.

Нагадаємо, саме дискредитація Юлії Тимошенко, як показало слідство, була чи не основним завданням Пола Манафорта під час його останнього періоду роботи на Партію регіонів та Віктора Януковича.

На паплюження лідера “Батьківщини” витратили сотні мільйонів доларів. На ці гроші підкуповувалися західні політики, створювалися фіктивні сайти, псевдоаналітичні центри. Вони продукували фейки щодо Тимошенко, котрі потім тиражували тисячами замовних публікацій – як в Україні, так і за кордоном.

Судовий розгляд у США також викрив факти співпраці команди Пола Манафорта із Петром Порошенком. Котрого не раз звинувачували у використанні проти своєї головної конкуренти брудних технологій, розроблених Манафортом для Януковича.

Читайте по темі: Нові факти з розслідування The Guardian про те, як Манафорт хотів інформаційно знищити Тимошенко

Please follow and like us:

2 Comments Already

Comments are closed.