Politerno > Україна і світ > Суд зобов’язав НАБУ розслідувати справу проти Луценка

Суд зобов’язав НАБУ розслідувати справу проти Луценка

  • Січень 14, 2019
  • 275 Переглядів
  • 1

Солом’янський районний суд Києва зобов’язав НАБУ почати розслідування за фактом отримання неправомірної вигоди генпрокурором Юрієм Луценком у змові зі своїм першим заступником Дмитром Сторожуком.

Про це йдеться в рішенні суду опублікованому від 10 січня 2019 року.

Зазначається, що 17 жовтня 2018 року на особистому прийомі  у голови СБУ Василя Грицака на Луценка та Сторожука подали заяву про вчинення кримінального корупційного правопорушення.

Зокрема, заявник стверджує, що Луценко і Сторожук вчинили правопорушення за ст. 27 (види співучасників), 28 (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою), ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.1 ст.396 (приховування злочину), ч.2 ст. 366 (службове підроблення), ч.2 ст. 368 (одержання хабара), ст.382 (невиконання судового рішення) КК України.

СБУ 30 жовтня направила звернення до НАБУ “у зв’язку з віднесенням розслідування злочинів до їх компетенції”.

У НАБУ зазначили, що не знайшли ознак складу кримінальних правопорушень, віднесених до підслідності детективів бюро, в діях Луценка і Сторожука, тому не будуть вносити відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Після цього заявник звернувся до суду з вимогою внести відомості до ЄРДР.

“Суд  ухвалив зобов’язати службову особу НАБУ, не пізніше 24 годин після отримання копії ухвали, внести до ЄРДР відомості про кримінальні правопорушення… розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей”, – йдеться в рішенні суду.

Відзначається, що ухвала оскарженню не підлягає.

Читайте також: Суд відмовився зобов’язати НАБУ відкрити справу проти Порошенка

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.