Politerno > Україна і світ > Трамп повідомив про початок виведення військ США із Сирії

Трамп повідомив про початок виведення військ США із Сирії

  • Січень 14, 2019
  • 204 Переглядів
  • Comments Off

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що процес виведення військового контингенту Сполучених Штатів із Сирії офіційно розпочався.

Про це він написав у Twitter.

“Розпочали давно назріле виведення (військ – ред.) із Сирії, одночасно вражаючи невеликі залишки територіального халіфату ІДІЛ з багатьох напрямків. Будемо атакувати його і в майбутньому з уже існуючих сусідніх баз, якщо халіфат відновлюватиметься”, – заявив глава Білого дому.

Читайте також: Трамп відповів на звинувачення WP щодо приховування деталей розмов з Путіним

Крім цього, він застеріг Туреччину від атак проти курдів на території, яку звільняють війська США, пригрозивши Анкарі економічним тиском.

“Економічно знищимо Туреччину, якщо вони атакують курдів. Не хочеться також, щоб курди провокували Туреччину”, – написав американський президент.

“Росія, Іран і Сирія отримали найбільше вигоди від довгострокової американської політики щодо знищення ІДІЛ в Сирії. Ми також отримували вигоду, але тепер настав час повернути наші війська додому. Зупинити нескінченну війну!”, – підкреслив Трамп.

Читайте також: Мюллер зацікавився українцями, які були присутніми на інавгурації Трампа

Як відомо, радник Білого дому з національної безпеки Джон Болтон заявив, що сили США залишаться в північно-східній Сирії, поки Туреччина не відмовиться від наступу на курдів.

Читайте також: Трамп і демократи не дійшли згоди – “шатдаун” триває

 

 

 

Please follow and like us: