Politerno > Україна і світ > “Слуга народу” представила першу десятку списку та висуне кандидатів на всіх округах (Відео – Фото)

“Слуга народу” представила першу десятку списку та висуне кандидатів на всіх округах (Відео – Фото)

 • 9 Червня, 2019
 • 1385 Переглядів
 • Comments Off

У першій десятці списку партії “Слуга народу” опинились члени Зе!команди, борець Жан Беленюк та гендиректор 1+1 Олександр Ткаченко.

Відповідний список представили на з’їзді партії у неділю.

Очолив список голова партії Дмитро Разумков.

Другим номером іде представник Зеленського у Раді Руслан Стефанчук, третім – Ірина Венедіктова, яка, як раніше зазначалося, відповідає в команді за реформи в судовій системі.

Четвертий номер – підприємець Давид Арахамія, 5 – експерт з питань антикорупційної політики Галина Янченко.

Шостим номером на вибори йде керівник digital-напряму партії “Слуга Народу” Михайло Федоров, 7 – керівник штабу партії Олександр Корнієнко.

Під 8 номером у списку експерт з податкового законодавства Анастасія Красносільська, 9 – гендиректор телеканалу “1+1” Олександр Ткаченко.

Замикає десятку борець греко-римського стилю Жан Беленюк.

Під номером 11 іде Сергій Бабак, 12 – Владислав Криклій, 13 – Олена Шуляк, 14 – Дмитро Наталуха, 15 – Єлизавета Ясько, 16 – Олексій Оржель, 17 – Андрій Герус, 18 – Михайло Радуцький, 19 – Денис Монастирський, 20 – Данило Гетманцев.

Дмитро Разумков зазначив, що партія “Слуга народу” протягом місяця чекає від громадськості реакції на кандидатів з її виборчого списку.

“Ми будемо проводити процедуру постпраймеріз. Коли ми представимо на обговорення повний список партії “Слуга народу”, у вас буде місяць, щоб його подивитися, вивчити і, якщо ми десь помилилися, за допомогою громадськості і журналістів виправити ці помилки”, – заявив Разумков.

Разом з тим, президент Володимир Зеленський, виступаючи на з’їзді, сказав, що у команди “не вистачало часу, щоб повністю усіх перевірити”.

“Можливо, комусь, м’яко кажучи, не добропорядному вдалося нас трішечки обдурити. Але ми точно знаємо, що громадськість і чесна журналістика вкажуть нам на помилки, і ми їх виправимо”, – зазначив він.

Зеленський також заявив, що партія “Слуга народу” має намір скасувати депутатську недоторканність та забирати депутатський мандат за кнопкодавство.

“Наші кандидати не йдуть у парламент заради недоторканості, тому що ми її скасуємо. Вони не йдуть відбувати номер, тому що за кнопкодавство ми будемо забирати мандат”, – заявив Зеленський.

На брифінгу, після завершення з’їзду політсили, глава партії Дмитро Разумков повідомив, що “Слуга народу” висуне 199 кандидатів у народні депутати по одномандатних округах, але робота над списком по мажоритарці ще триває.

“Коли ми почали глибоко вивчати матеріали справи, то з’ясувалося, що, незважаючи на всю відкритість нашої партії, нам спробували представити кандидатами по округах тих, хто не відповідає нашим принципам і підходам”, – сказав він.

На з’їзді партія представила перших десять кандидатів на мажоритарних округах.

Зокрема, по 31 округу (Кривий Ріг, Дніпропетровська область) буде балотуватися Юрій Корявченков (кварталівець Юзік), по 25 округу (Дніпро) – блогер Максим Бужанський, по 94 округу в Київській області журналіст Олександр Дубинський.

За 201 округу в Києві буде балотуватися лікар-аннстезіолог Максим Перебийніс, і по 218 округу (Київ) урбаніст Максим Гурін.

Також від партії Зеленського в окрузі в окрузі №48 (Краматорськ) буде балотуватися адвокат Татяна Романцова, в окрузі №62 (Житомир) – герой України Ігор Герасименко, в окрузі №68 (Ужгород) – художник Ігор Кочут.

В окрузі №185 (Херсон) – гендиректор компанії “Агро-Співдружність” Альберт Черепаха, в окрузі №194 (Черкаси) – ректор Східноєвропейського університету Любов Шпак.

У той же час, керівник штабу партії Олександр Корнієнко заявив, що “Слуга народу” має намір виставити по округах, де будуть іти діючі народні депутати Ігор Кононенко та Олександр Грановський (БПП), Сергій Пашинський ( “Народний фронт”), кандидатів, які зможуть скласти їм конкуренцію і перемогти.

“У нас там розглядаються кандидати, які можуть поборотися з цими персонажами”, – сказав він на брифінгу.

За його словами, аналогічна ситуація буде по 96-му округу Київської області проти Ярослава Москаленка (“Воля народу”), по округах в Одесі, Харкові.

“Ми всюди будемо боротися. Не ми придумали мажоритарку”, – зазначив Корнієнко.

Читайте також: Вакарчук назвав першу двадцятку “Голосу” на виборах до Ради

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •