Politerno > Україна і світ > Привласнення 40 млн в “Укренерго”: обшуки проводять в кількох містах України

Привласнення 40 млн в “Укренерго”: обшуки проводять в кількох містах України

  • 5 Вересня, 2019
  • 901 Переглядів
  • Comments Off

Правоохоронці проводять обшуки у справі щодо привласнення понад 40 мільйонів гривень посадовцями ДП “НЕК “Укренерго”.

У Нацполіції підтвердили факт проведення обшуків в офісах “Укренерго“.

Згідно з інформацією правоохоронців, слідчі дії проводять в рамках розслідування щодо привласнення державних коштів посадовцями “Укренерго”.

“Наразі оперативники Департаменту захисту економіки, слідчі Головного слідчого управління Національної поліції за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України проводять санкціоновані обшуки на території Києва, Харкова, Львова та Київської області в офісних приміщеннях та за місцем мешкання осіб, причетних до протиправної діяльності”, – йдеться у повідомленні, опублікованому в Facebook.

Правоохоронці встановили та задокументували факт злочинної діяльності посадових осіб енергетичної компанії під час проведення конкурсних торгів із закупівлі товарів, робіт і послуг для потреб підприємства. За попередньою інформацією сума збитків становить понад 40 мільйонів гривень.

Вранці, 5 вересня, ЗМІ повідомили про те, що співробітники Департаменту захисту економіки прийшли з обшуками до головного офісу “Укренерго”. Правоохоронці тоді вилучили необхідні для розслідування документи.

В “Укренерго” заявили, що правоохоронці на кілька годин заблокували роботу компанії.

У 2018 році НЕК “Укренерго” заявляла про свідоме перешкоджання корпоратизації компанії з боку Комісії з реорганізації ДП Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE