Politerno > Україна і світ > Нардеп “СН” розповів, чим у нього займається батько дружини Зеленського

Нардеп “СН” розповів, чим у нього займається батько дружини Зеленського

 • 3 Грудня, 2019
 • 542 Переглядів
 • 0

Нардеп Олег Бондаренко

Батько Олени Зеленської Володимир Кияшко опікується темою перероблення промислових відходів у дорожнє покриття, як помічник народного депутата від “Слуги народу” Олега Бондаренка.

Про це в коментарі Руху ЧЕСНО розповів сам нардеп з фракції “Слуга народу”, голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

За даними розслідування “Наші гроші”, Олег Бондаренко під виглядом збереження лісів протягнув через Раду вирубку Карпат.

“Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Для мене він у першу чергу фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником”, – розповідає в коментарі Руху ЧЕСНО Олег Бондаренко.

Водночас нардеп зазначає, що Володимир Кияшко – не професійний еколог, але він спеціалізується на темі промислових відходів.

За словами Бондаренка, з батьком Олени Зеленської він познайомився після парламентських виборів і входження до Верховної Ради. Володимир Кияшко тоді начебто підійшов до нардепа разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

“Я поспілкувався з ним і погодився співпрацювати, узяти його кандидатуру. Він працює над важливою темою – позбавлення України промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів (шлам – частинки породи, які утворюються під час свердління гірських порід або подрібнення корисних копалин, – прим. ЧЕСНО) на “Криворіжсталі”, “Запоріжсталі” та інших промислових підприємствах. Їх там мільйони тонн, і з цим щось потрібно робити”, – наголошує нардеп Бондаренко.Нардеп Олег Бондаренко. Фото: Дмитрій Єршов, Рух ЧЕСНО

Депутат каже, що є технологія переробляння шламових відходів у дорожнє покриття:

“Саме цим зараз і займається пан Кияшко. Його напрацювання будуть подані у вигляді методики для подальшого використання, зокрема й для держпідприємства “Укравтодор”, – зазначив нардеп.

Зазначимо, що Володимир Тимофійович Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри “Будівельні конструкції та споруди” Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну “Будівельні конструкції та будівлі на транспорті”.

За даними системи YouControl, Володимир Кияшко раніше був керівником ТОВ “Криворіжмонолітбуд” і ТОВ “Техноімпульс“, які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

Згідно із законом “Про статус народного депутата України“, кожен парламентар може мати до 31 помічника-консультанта. Вони можуть допомагати нардепам на громадських засадах або працювати за трудовим договором, отримуючи заробітну плату з держбюджету. 2019 року загальний фонд виплат для оплачуваних помічників депутата становить близько 48 тисяч гривень на місяць.

До слова, обраниці від Гуляйпілля Запорізької області Марині Нікітіній у Верховній Раді допомагає її чоловік Олександр Нікітін, якого вона офіційно працевлаштувала як свого помічника. Ще однією оплачуваною помічницею депутатки стала візажистка. 

Також стало відомо, що запорізьку депутатку Юлію Яцик від “Слуги народу” консультує фігурант кримінальної справи про хабарництво й наркотики. Вона теж узяла за помічницю свою родичку: на громадських засадах їй допомагає рідна сестра Наталія Кругляк, а народні депутатки від “Голосу” оформили своїх чоловіків помічниками.

Читайте також: Рада достроково позбавила повноважень двох “слуг народу”

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь