Politerno > Україна і світ > “Найчорніша фінансова діра світу”: Зеленський в Омані провів зустріч з міністром, коментарі під постом ОП

“Найчорніша фінансова діра світу”: Зеленський в Омані провів зустріч з міністром, коментарі під постом ОП

 • 5 Січня, 2020
 • 1647 Переглядів
 • 0

Під чаc скандальної поїздки до Оману президент Володимир Зеленський провів нібито офіційну зустріч з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Про це повідомив Офіс президента.

“Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці. Також було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат”,  – йдеться у повідомленні.

Учасники зустрічі також домовилися продовжити практику українсько-оманських бізнес-форумів, два з яких відбулося у Києві в 2019 році.

Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях, як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм.

Під дописом з інформацією Офісу президента користувачі залишають саркастичні коментарі типу:

“Який чудовий фотошоп! А нічо, що Оман – офшорка в “чорному списку” ЄС?”.

“Нас вводять в оману з Оману))”.

“1. Оман входить в 15 країн, які знаходяться в чорному списку офшорів ЄС. 15. Їх всього 15 у світі. Але ви кажете, що Зе туди поїхав розмовляти про торгівлю. Ахаха.
2. Султан Оману при смерті, ні з ким не зустрічається і в грудні їздив на операцію. Але ви кажете, що Зе поїхав з ним домовлятися.
Щоб це дізнатися, всім людям з айкью вище 90 знадобилося ті ж самі 5 хвилин, що й мені.
Але тільки не пані Мєндєль. Пані Мєндєль вирішила допомогти. І допомогла. Тепер згідно з офіційною інформацією наш президент зустрічається з головою однієї з найчорніших фінансових дір світу, незважаючи на те, що він при смерті”.

“З міністром закордонних справ має зустрічатись наш міністр , а не президент навіщо так опускаєте Україну для виправдання відпочинку”.

“Лише три години тому оХФіс президента повідомив, що презЕдент планує зустрітися днями, а він вже зустрівся. Не презЕдент, а стаханівець, а всі, хто проти, проплачені заздрісні порохоботи”.

“Згідно протоколу президенти не зустрічаються з міністрами, тільки з іншими президентами або прем’єрами. Але тут Зе-віслюку треба зберегти обличчя, тому десь знайшли якогось міністра. Або актора, що грає роль міністра.”

“Як вплине поїздка до Оману на відносини з ЄС, враховуючи цю країну в чорному списку?”

У неділю стало відомо, що Зеленський відправився відпочивати в Оман. ЗМІ повідомили, що президент відпочиває поблизу столиці Оману – міста Маскат, та мешкає у 5-зірковому готелі Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel.

Офіс президента повідомив, що Зеленський разом з родиною полетів до Оману, де у нього найближчими днями заплановані зустрічі на найвищому рівні. Також в ОП заявили, що з України Зеленський полетів рейсовим літаком за власні кошти.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь