Politerno > Тернопільщина > У Тернополі з понеділка зупиняють громадський транспорт, будуть лише спеціальні перевезення

У Тернополі з понеділка зупиняють громадський транспорт, будуть лише спеціальні перевезення

 • 21 Березня, 2020
 • 942 Переглядів
 • 0

На засіданні оперативного штабу, у зв’язку з поширення коронавірусної інфекції на території Тернопільської області, було прийнято рішення призупинити роботу громадського транспорту у Тернополі із 23 березня 2020 року.

Про це повідомляють на сайті Тернопільської міської ради

 Від понеділка у Тернополі здійснюватимуться спеціальні перевезення, які здійснюватимуть перевезення виключно працівників медичних установ, аварійних та комунальних служб, правоохоронців та інших служб, які повинні забезпечувати життя міста в умовах карантину. Такі спеціальні перевезення здійснюватимуться за тролейбусними маршрутами №2,5,7,8,9,10,11 та автобусними маршрутами №1А,5А,6,8,23,25,35, на кожному з яких буде спеціальна табличка «Спеціальні перевезення» із червоним хрестом.

При цьому особи з вище перелічених категорій зможуть скористатися спецрейсами за наявності спеціального посвідчення та медичної маски. Допоки спеціальні посвідчення на стадії виготовлення, то у наступні декілька днів працівники із зазначених категорій, для проїзду у транспорті, повинні мати для проїзду документ, який ідентифікує особу (паспорт тощо) та довідку чи посвідчення з роботи для надання права на проїзд.

«Через декілька днів для працівників вищевказаних установ ми розробимо проїзні для користуванням спецтранспортом, – розповідає начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук. – Медики, які задіяні до боротьби з коронавірусною інфекцією, отримають спеціальні проїзні квитки, які даватимуть право на безкоштовний проїзд».

 Як зазначає Олег Вітрук, впродовж наступних днів буде здійснюватися моніторинг охоплення людей, і перелік маршрутів може бути скоригований відповідно до потреб. Тож за змінами слідкуйте на сайті Тернопільської міської ради.

Щодо перевезення працівників до підприємств та організацій, які працюють, але не відносяться до  вказаних категорій, перевезення можуть здійснюватися за рахунок коштів роботодавця, шляхом укладення окремих договорів з тими чи  іншими перевізниками за умови дотримання санітарних норм.

Про дату відновлення роботи громадського транспорту у м.Тернополі для усіх категорій пасажирів буде повідомлено додатково, – зазначають в міській раді.

Протокол засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді від 20.03.2020р.

Що таке режим надзвичайної ситуації? ІнфографікаНазарій Наджога

Нагадаємо, у зв’язку з першим на Тернопільщині діагностованим випадком захворювання коронавірусом учора відбулося засідання  Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом, за результатами якого було прийнято рішення запровадити з 00:00 год 21.03.2020 року в Тернопільській області режим “надзвичайна ситуація”.

Президент Республіки Молдова Ігор Додон заявив, що 4 громадян країни, які увійшли до списку нових випадків інфікування COVID-19 у Молдові — прибули з України, після паломницької поїздки у Тернопільську область.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь