Politerno > Україна і світ > Сильні люди повинні об’єднуватись: Ляшко за кермом показував Тимошенко Чернігівщину. Відео

Сильні люди повинні об’єднуватись: Ляшко за кермом показував Тимошенко Чернігівщину. Відео

  • 10 Липня, 2020
  • 729 Переглядів
  • 0

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час спільної з Юлією Тимошенко поїздки на Чернігівщину, де восени він має намір балотуватися до парламенту, заявив, що вони “вибачились взаємно”.

Олег Ляшко вів стрім з автівки на своїй Facebook-сторінці під час спільної з лідеркою “Батьківщини” поїздки.

“Друзі, вітаємо! Ми зараз на Чернігівщині разом з Юлією Тимошенко. Юля, дякую тобі за підтримку. Ми зараз провели чудову зустріч в Ічні. У нас вибори в 208-му окрузі. Тимошенко продемонструвала велику мудрість і велику доброту свого серця, коли підтримала мене на цих виборах”, – зазначив Ляшко.

Ляшко відзначив, що нині хтось може згадати, як вони обзивали один одного, але додав, що вони самі все пам’ятають і що “вибачились взаємно”, а нині об’єднались, щоб “зупинити розвал країни”.

Тимошенко розповіла, що люди на Чернігівщині дуже незадоволені медичною реформою.

Ляшко також заявив, що Тимошенко вміє керувати автомобілем і він може передати їй кермо. Він спитав у Тимошенко, чи він “надійно тримає руль”. Тимошенко відповіла, що “нормально”.

“От якщо навіть Тимошенко мені довіряє, щоб я її провіз, то ви мені може довірити, щоб я вас віз хоча б в окрузі”, – підсумував на відео Ляшко.

Нагадаємо, 15 червня лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що її партія підтримує Олега Ляшка на виборах до Верховної Ради восени на 208 окрузі на Чернігівщині.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE