Politerno > Україна і світ > Зеленський каже, що сам хоче дізнатися, де обіцяні ним посадки

Зеленський каже, що сам хоче дізнатися, де обіцяні ним посадки

  • 20 Жовтня, 2020
  • 460 Переглядів
  • 0

Президент Володимир Зеленський у посланні з трибуни Верховної Ради 20 жовтня заявив, що сам хоче знати і на всіх нарадах питає, коли ж почнуться обіцяні ним посадки

Про це йдеться в посланні президента з трибуни Верховної Ради 20 жовтня, передає “Українська правда“.

“Люди кажуть: “Весна прийшла, де посадки?” Вірите чи ні, але саме цим питанням та словами, які не можна казати на телебаченні, я починаю кожну нараду з керівниками всіх правоохоронних органів”, — сказав український лідер.

За словами Зеленського, щоразу він нагадує їм, що створені всі умови – є кримінальна відповідальність за незаконне збагачення, є можливість конфіскації незаконних активів, є “повна оперативна незалежність НАБУ І САП, якої не було з 2015 року”, працює Вищий антикорупційний суд, перезавантажено НАЗК.

Президент також додав, що і “політична воля є, і… законодавчі, оперативні, матеріальні, психологічні умови є”, але реального результату немає.

Зеленський відзначив, що не має права втручатися у роботу правоохоронців, але може дати їй оцінку, і його оцінка – незадовільна.

Водночас він висловив сподівання, що роботу правоохоронних органів “можна й потрібно виправити”.

Президент закликав народних депутатів зосередитися на антикорупційній стратегії на найближчі чотири роки.

Зеленський запевнив, що не заспокоїться і доведе всім, що “Україна без корупції – це не фантастика”, і “байдуже, скільки заради цього потрібно буде змінити генеральних прокурорів, міністрів чи інших керівників”.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE