Politerno > Україна і світ > Родині глави внутрішньої безпеки СБУ належить елітне майно – “Схеми”. ВІДЕО

Родині глави внутрішньої безпеки СБУ належить елітне майно – “Схеми”. ВІДЕО

  • 29 Жовтня, 2020
  • 415 Переглядів
  • 0

Родині начальника Управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова належить 3-кімнатна квартира в елітному житловому комплексі у центрі Києва, яку було придбано в чотири рази дешевше від ринкових цін.

Про це йдеться у розслідуванні програми “Схеми” – “Таємний кадр СБУ: Alter Ego Наумова”.

Журналісти виявили, що ця квартира, а також маєток під Києвом, оформлені на його матір, але користується ними сам високопосадовець СБУ. При цьому, підкреслюється у розслідуванні, інформація про керівника Управління внутрішньої безпеки та його статки, згідно з офіційною відповіддю спецслужби, належить до категорії “з обмеженим доступом”.

Від власних джерел у Міністерстві юстиції “Схеми” отримали копію договору про передачу матері Андрія Наумова Ірині влітку 2019 року майнових прав на 3-кімнатну квартиру площею більше ніж 100 квадратних метрів у житловому комплексі Alter Ego у Печерському районі Києва. Вона придбала ці права за 1 мільйон 191 тисячу 300 гривень.

Водночас, підкреслюють журналісти, апартаменти такою площею згідно з цінами від забудовника у 2019–2020 роках у цьому ЖК коштують від майже 4,5 мільйонів гривень до 5,5 мільйонів.

“Тобто Ірині Наумовій житло в Alter Ego обійшлось щонайменше в 4 рази дешевше. Чи могла вона самостійно придбати коштовне майно? Відповідно до реєстру юридичних осіб, свого бізнесу вона вже більше ніж 10 років як не має, з соцмереж видно, що жінка займається майструванням ляльок”, – йдеться у розслідуванні.

“Схеми” зафіксували, що Андрій Наумов користується цією квартирою. Знімальна група кілька разів помічала Mercedes із номерами прикриття, який заїжджав і виїжджав з підземного паркінгу ЖК.

В один із днів, 9 жовтня, знімальній групі вдалось зафіксувати його пасажира – ним виявився сам Андрій Наумов.

Окрім квартири у сюжеті йдеться і про будинок на Київщині, який записаний на матір Наумова.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE