Politerno > Тернопільщина > На Тернопільщині продали спиртзавод за 80 мільйонів

На Тернопільщині продали спиртзавод за 80 мільйонів

  • 2 Грудня, 2020
  • 1703 Переглядів
  • 0

Залозецьке МПД та зберігання спирту стало одинадцятим проданим об’єктом ДП “Укрспирт” – за нього виручили 80 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна.

Аукціон із продажу Залозецького МПД відбувся 2 грудня, на прозорих торгах конкурували між собою шість учасників, внаслідок чого стартова ціна зросла у 2,5 раза – з 32 млн грн до 80 млн грн.

“Це вже одинадцятий успішний аукціон з приватизації спиртових активів, які відбуваються в рамках демонополізації ринку виробництва спирту”, – прокоментували у пресслужбі відомства.

Після підписання протоколу про результати аукціону переможець отримає можливість укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок. Після цього процес приватизації Залозецького МПД вважатиметься завершеним.

Новий власник отримає, зокрема, головний корпус сепараторного пункту, спиртосховище, виробничий корпус, зерносклад, а також транспортні засоби та устаткування.

Нагадаємо, на приватизаційному аукціоні продано 10-й завод “Укрспирту” – Хоростівське МПД, що у Тернопільській області, за 55 млн. і 1 гривню.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE