Politerno > Україна і світ > Кривонос каже, що помічники Зеленського три місяці блокують створення територіальної оборони

Кривонос каже, що помічники Зеленського три місяці блокують створення територіальної оборони

  • 8 Грудня, 2020
  • 659 Переглядів
  • 0

Заступник секретаря РНБО генерал Сергій Кривонос вже три місяці не може домогтися зустрічі з президентом Володимиром Зеленським для обговорення закону про створення територіальної оборони.

Про це Кривонос написав у фейсбуці.

 

“Пане Президенте!! До вас неможливо та нереально потрапити на прийом. Люди, які вас оточують, унеможливили доступ до вас, зробивши інформаційну капсулу, яка вигідна їм. Чи є вони державниками ?? Навряд… Вони більше дискредитують вас і роблять заручником”, – написав Кривонос.

За словами Кривоноса, Зеленський 31 серпня пообіцяв йому зустрітися й обговорити проєкт закону “Про територіальну оборону України”.

“Проєкт Закону готовий, минуло три місяці – і тиша, зустріч блокується. Ваші помічники роблять усе, аби зустріч зі мною не відбулася, та навмисно затягують процес створення ТРО”, – пише Кривонос.

Генерал підкреслив, що просить президента про особисту зустріч і сподівається на його відповідь.

У лютому Кривонос заявив, що Кремль переформатував проєкт «Новоросія» і тепер його мета – захопити всю Україну.

Перед цим Сергій Кривонос стверджував, що силове звільнення українських територій не виключається, якщо буде ухвалено політичне рішення, але все залежить від того, наскільки будуть підготовлені Збройні сили.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE