Politerno > Україна і світ > Син убитого в 1996 році політика-бізнесмена Євгена Щербаня висунув мільярдну претензію до Ахметова

Син убитого в 1996 році політика-бізнесмена Євгена Щербаня висунув мільярдну претензію до Ахметова

  • 11 Грудня, 2020
  • 1104 Переглядів
  • 0

Син убитого в 1996 році нардепа та бізнесмена Євгена Щербаня Євген Щербань-молодший провів власне розслідування, після чого пред’явив Рінату Ахметову вимогу компенсації у мільярд, що зокрема пов’язана з передачею олігарху компанії “Гефест”.

Про це йдеться в інтерв’ю Економічної правди з Євгеном Щербанем.

Для ліквідації боргу, який пред’явив братам Щербаням Ахметов у 1997 році, олігарху передали компанію “Гефест”, разом із якою йому перейшов, зокрема, й “Індустріальний союз Донбасу”.

40% акцій “Гефеста” належали компаніям Slav Handel та “Укрпідшипник”, що належали братам Клюєвим. Вони – давні партнери Ахметова.

Щербань розповів, що зустрічався з Ахметовим після початку розслідування у 2013 році. Окрім Євгена, його брата Руслана та Ріната Ахметова там був також колишній керівник ММК ім. Ілліча Володимир Бойко – як свідок домовленості.

Тоді Ахметов поставив питання: “Якщо ти вважаєш, що там було щось не так – скажи суму, і я допоможу вирішити це питання, але це не має бути багато”.

“Він сказав це так, наче закриє компенсацію за Таруту”, – коментує Євген.

На той момент Щербань ще не закінчив розслідування і не міг назвати суму “з повітря”. Та пізніше, після низки зустрічей із колишніми управлінцями підприємств, зібралась папка документів. Вони обґрунтовували компенсацію сумою в мільярд, яку Ахметов був винен братам.

“Він зрозумів, що ми серйозно копнули, й каже: “Ви, як фокусники, дістаєте ці документи. Можете йти до суду”, після чого жбурнув документи. Доки ми їх збирали, він каже: “Якщо ви готові, нехай нас розсудить хтось із авторитетів, кому і ви, і я довіряємо”, – переповідає події Євген Щербань-молодший.

Цим “авторитетом” для арбітражу став Йосиф Кобзон. Йому передали документи, але відтоді у справі нічого не змінювалось.

“Тоді я остаточно переконався, що нас дурять, після чого з’явився лист Ахметову з претензією в 1 мільярд доларів. Його підписали я та Руслан”, – розказав Євген.

Нагадаємо, Руслан Щербань заявив, що фільм-розслідування “Спадкоємець”, за участю страшого сина вбитого у 1996 році екснардепа Євгена Щербаня, містить брехню та наклеп на адресу колишніх соратників бізнесмена.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE