Politerno > Україна і світ > Міський голова Харкова Кернес помер

Міський голова Харкова Кернес помер

  • 17 Грудня, 2020
  • 538 Переглядів
  • 0

Помер міський голова Харкова Геннадій Кернес, який лікувався від коронавірусу в Німеччині.

Про це повідомив бізнесмен Павло Фукс у Телеграм.

“Сьогодні вночі зупинилося величезне добре серце мого найкращого друга Геннадія Кернеса.

Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботу життєво важливих органів і систем його організму. Вічна пам’ять тобі, мій друг”, – написав Фукс.

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов на своїй сторінці у Facebook підтвердив інформацію про смерть Кернеса, зазначивши, що час і місце поховання мера ще не визначені.

Голова правління громадянської мережі “ОПОРА” Ольга Айвазовська у Facebook вказує, згідно із законом про місцеве самоврядування, у разі звільнення з посади міського голови у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, повноваження міського голови здійснює секретар відповідної міської ради.

За її словами, оголошення позачергових виборів – питання, яке лежить у площині відповідальності парламенту та може бути розтягнуте в часі на роки, що демонструвала неодноразова практика.

“Тож, поки функції міського голови є кому виконувати і є консенсус місцевих еліт щодо цього, не факт, що вибори міського голови Харкова відбудуться найближчим часом”, – зазначила Айвазовська.

Депутати Харківської міської ради VIII скликання під час першої сесії 9 грудня обрали секретарем міськради Ігоря Терехова, якому раніше пророкували крісло голови Харківської ОДА.

Перед цим у Геннадія Кернеса відмовили нирки.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE