Politerno > Україна і світ > Нардепи прийняли президентський закон про “інвестиційних нянь”

Нардепи прийняли президентський закон про “інвестиційних нянь”

  • 17 Грудня, 2020
  • 517 Переглядів
  • 0

Парламент прийняв у повторному другому читанні законопроект №3760 про “інвестиційних нянь”, авторства президента Володимира Зеленського.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію засідання ВР.

За документ проголосували 252 нардепи.

Закон гарантує підтримку українським та іноземним інвесторам, сума інвестицій яких перевищує 20 млн євро, і які створюють не менше 80 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більше, ніж у регіоні, де така інвестиція буде здійснена.

Вони отримають прямий договір з урядом.

У документі зазначено, що загальний обсяг держпідтримки для реалізації інвестиційного проекту зі значними інвестиціями встановлюють у спеціальному інвестиційному договорі. Він не повинен перевищувати 30 відсотків планового обсягу значних інвестицій за інвестпроектів.

Строк реалізації інвестиційного проекту зі значними інвестиціями не перевищує п’ять років.

Супровід підготовки та реалізації таких проектів здійснює уповноважена установа. Оцінку такого проекту уповноважений орган проводить протягом 60 календарних днів з дня отримання документів.

У документі чітко прописано, що заявником на отримання такого договору не можуть бути юрособи, бенефіціарні власники акцій (часток) яких є резидентами Росії, та юрособи, які зареєстровані у РФ.

Нагадаємо, 1 грудня Рада направила на повторне друге читання законопроект №3760 про “інвестиційних нянь”. У другому читанні за нього проголосували тільки 40 парламентарів, а направлення на доопрацювання підтримали 245 нардепів.

Цей закон парламент прийняв за основу в кінці липня. На початку липня глава держави вніс цей закон у Раду.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE