Politerno > Україна і світ > В Офісі Зеленського пояснили, чому не пустили НАБУ з обшуком

В Офісі Зеленського пояснили, чому не пустили НАБУ з обшуком

  • 18 Грудня, 2020
  • 525 Переглядів
  • 0

В Офісі президента не пустили детективів НАБУ вручити підозру заступнику керівника відомства Олегу Татарову, оскільки прохання правоохоронців нібито було незаконним.

Про це УП повідомив радник керівника ОП Михайло Подоляк.

“Перш за все, пропоную нам дотримуватися коректних формулювань. Тому що є юридична складова, а є традиційні спроби політичних спекуляцій. На жаль, переважна більшість сьогоднішніх інформаційних повідомлень, в яких згадується Олег Татаров, знову спираються на “неназвані джерела” і пропонують нам довільні трактування подій. Це неправильно і некоректно.

Насправді наразі в Офісу президента немає інформації про те, що з Татаровим проводилися які-небудь процесуальні або слідчі дії. Немає також офіційної інформації і про те, що Татарову належним чином вручена підозра. Так, безумовно, ми знаємо про наявність у співробітників НАБУ певного роду питань до Олега Юрійовича, що стосуються того періоду його роботи, який не має відношення до його нинішніх посадових функцій. Проте, ще раз підкреслюємо, що належних процесуальних дій здійснено не було. Пан Татаров працює у звичайному режимі.

Треба сказати, що співробітники НАБУ дійсно сьогодні відвідували Офіс президента. Але оскільки їх прохання точно виходили за межі законних процедур, їм було відмовлено в доступі до приміщень Офісу президента”, – зазначив Подоляк.

Раніше ми повідомляли, що в.о. керівника САП Максим Грищук підписав підозру Олегу Татарову.  Її планували вручити 18 грудня.

Детективи НАБУ також отримали право на затримання Татарова і проведення обшуків в Офісі президента і за місцем проживання Татарова.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE