Politerno > Україна і світ > Звертайтеся до судів, надайте докази: Шмигаль щодо кнопкодавства під час призначення Шкарлета

Звертайтеся до судів, надайте докази: Шмигаль щодо кнопкодавства під час призначення Шкарлета

  • 18 Грудня, 2020
  • 564 Переглядів
  • 0

Під час години запитань до уряду у парламенті прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Сергій Шкарлет призначений на посаду міністра освіти та науки згідно з чинним законодавством, попри звинувачення на його адресу в плагіаті з боку освітянської спільноти.

“Міністр призначений у відповідності до діючого законодавства , він зачитав присягу, і згідно закону приступив до виконання своїх обов’язків. Якщо у вас є застереження, будь ласка, Україна – демократична держава, звертайтеся до судів, надайте докази. Якщо у вас є докази для кримінального провадження, надайте рішення відповідні експертні або судові. Ми їх будемо розглядати разом із вами, з регламентним комітетом, з Верховною Радою”, – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада призначила Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки. Відповідну постанову підтримали 226 народних депутатів.

Представники партії “Голос” заявили про порушення під час голосування та повідомили, що вимагатимуть повторного голосування. Зокрема, за словами Інни Совсун, серед тих, хто підтримав кандидатуру Сергія Шкарлета був Григорій Суркіс, у той час відсутній у Верховній Раді.

18 грудня голова Верховної Ради Дмитро Разумков звернувся до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради з проханням вивчити ситуацію щодо ймовірного кнопкодавства під час голосування за призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки 17 грудня.

19 грудня 2019 року Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроєкт, який запроваджує штрафи для кнопкодавів.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE