Politerno > Україна і світ > “Нафтогаз” отримав від уряду 32 млрд грн компенсації – кошти перерахували “Укрнафті”

“Нафтогаз” отримав від уряду 32 млрд грн компенсації – кошти перерахували “Укрнафті”

  • 22 Грудня, 2020
  • 257 Переглядів
  • 0

НАК “Нафтогаз” отримала від міненерго компенсацію у 32 мільярди гривень, після чого компанія змогла перерахувати “Укрнафті” кошти для погашення боргів.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Нафтогазу.

 

Міненерго компенсувало “Нафтогазу” продаж імпортованого газу для потреб населення в 2015-2019 роках за ціною, нижчою за ринкову в рамках ПСО (покладених спеціальних обов’язків). Сума компенсації становить 32,2 млрд грн. З отриманих 32,2 млрд грн “Нафтогаз” заплатив 6,4 млрд грн податку на прибуток.

В “Нафтогазі” зазначають, що це стало результатом змін до держбюджету-2020 року, що були прийняті Верховною Радою 17 листопада.

Також НАК сплатила ПАТ “Укрнафта” 12,6 млрд грн за газ 2006 року видобутку і здійснила попередній платіж в 23,5 млрд грн за газ майбутнього видобутку, який буде поставлений в наступні кілька років.

“Я радий повідомити, що ми знайшли рішення на отримання компенсації за імпортований газ, поставлений в рамках ПСО з 2015 по 2019 роки, а також сплати значних податкових боргів, і додали більше 10 млрд гривень до державного бюджету (з перерахованих за компенсацію податків — ред.). Це прекрасний приклад ефективної, злагодженої роботи уряду, Нафтогазу і менеджменту компанії “Укрнафта” в інтересах держави”, — прокоментував завершення розрахунків фінансовий директор Нафтогазу Петер ван Дріл.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE