Politerno > Україна і світ > Контрольована офісом Зеленського частина комісії знову зірвала конкурс з обрання голови САП, – Шабунін

Контрольована офісом Зеленського частина комісії знову зірвала конкурс з обрання голови САП, – Шабунін

  • 25 Листопада, 2021
  • 349 Переглядів
  • 0

Чергове засідання конкурсної комісії з обрання керівника САП не відбулося через неявку трьох членів комісії.

Про це йдеться на facebook-сторінка керівника громадської організації “Центр протидії корупції” Віталія Шабуніна.

“Сьогоднішнє засідання  конкурсної комісії САП знову зірвала контрольована Банковою частина.

Сьогодні Татарівська частина комісії, а саме Соболь, Гуджал та Бусол не з‘явилася на засіданні, де мали бути оголошенні результати тестування. Після цього мала б бути співбесіда і оголошення переможця конкурсу”, – зазначив Шабунін.

На онлайн-засіданні мали оголосити результати тестування кандидатів, а потім мала відбутися співбесіда з фіналістами й оголошення переможця конкурсу. Однак три члени комісії не з’явилися.

На думку представників Transparency International, затягування з обранням керівника САП вигідне топ-корупціонерам та генеральній прокурорці Ірині Венедіктовій, яка має вплив на ухвалення рішень в органі. В. о. керівника САП, згідно з чинним законодавством, не має таких же повноважень як глава Антикорупційної прокуратури.

Наступне засідання призначили на 29 листопада о 17:00. Якщо знову не наберуть кворум, тоді засідання перенесуть на 2 грудня.

За даними Шабуніна, Олена Бусол пішла у відпустку, а Євген Соболь готується до сотої річниці заснування вищого навчального закладу, в якому він працює.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE