Politerno > Україна і світ > ОКРЕМІ БАНКИ РФ ВІДКЛЮЧАТЬ ВІД SWIFT

ОКРЕМІ БАНКИ РФ ВІДКЛЮЧАТЬ ВІД SWIFT

  • 27 Лютого, 2022
  • 511 Переглядів
  • 0

Єврокомісія, Франція, Німеччина, Італія, Великобританія, Канада та США вводять економічні санкції про РФ, у тому числі відключення від платіжної системи SWIFT та заборону продажу “золотих паспортів” заможним росіянам.

Про це йдеться у спільній заяві, опублікованій на сайті Єврокомісії, пише Європейська правда.

“У міру того, як російські сили розв’язують свої атаки на Київ та інші українські міста, ми сповнені рішучості продовжувати покладати на Росію витрати, які ще більше ізолюють Росію від міжнародної фінансової системи та наших економік. Ми реалізуємо ці заходи найближчими днями”, – йдеться у заяві

Зокрема, західні країни зобов’язуються вжити таких заходів:

– виключити окремі російські банки із системи обміну повідомленнями SWIFT. Це забезпечить відключення цих банків від міжнародної фінансової системи та завдасть шкоди їхній здатності працювати у глобальному масштабі.

– запровадити обмежувальні заходи, які не дозволять Центральному банку Росії використовувати свої міжнародні резерви в такий спосіб, щоб підірвати вплив наших санкцій.

– діяти проти громадян та організацій, які сприяють війні в Україні та шкідливій діяльності російського уряду. Зокрема, країни зобов’язуються вжити заходів щодо обмеження продажу громадянства — так званих “золотих паспортів”, які дозволяють заможним росіянам, пов’язаним з російським урядом, ставати громадянами цих країн і отримувати доступ до їхніх фінансових систем.

Нагадаємо, міжнародна спільнота вирішила відключити Росію від міжнародної платіжної системи SWIFT.

Протягом двох днів 25-26 лютого клієнти “ПриватБанку” переказали через “Приват24” на спецрахунки НБУ на допомогу армії 1,1 мільярди гривень.

Збройні сили України знищили чеченського генерала Магомеда Тушаєва, керівника 141 моторизованого полку кадирівської гвардії.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь