Politerno > Україна і світ > Окупанти викрали до росії 2389 українських дітей – МЗС

Окупанти викрали до росії 2389 українських дітей – МЗС

  • 21 Березня, 2022
  • 444 Переглядів
  • 0

Окупаційні війська незаконно вивезли з ОРДЛО на територію росії 2389 дітей.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ України.

“За отриманою інформацією, 19 березня російські окупаційні війська незаконно вивезли на територію Російської Федерації 2389 дітей, які знаходилися в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Примусове переміщення цивільного населення на територію держави-агресора, зокрема дітей, має ознаки викрадення. Такі дії є грубим порушенням міжнародного права, зокрема міжнародного гуманітарного права.

Руйнуючи будинки та вбиваючи батьків, РФ позбавляє українських дітей батьківської опіки, наражає їхні життя на подальшу небезпеку на території Росії”, – йдеться у повідомленні.

МЗС закликало міжнародну спільноту негайно відреагувати на незаконне вивезення дітей, посилити тиск на Росію, аби змусити її припинити варварську війну проти українського народу.

Наголошується: факти викрадення дітей, так само як і сотні інших фактів злочинів російських окупантів проти цивільних людей в Україні, ретельно документуються правоохоронними органами. Винні в цих злочинах будуть притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо, під час проукраїнського мітингу у Херсоні на площі Свободи російські окупанти закидали світлошумовими гранатами людей та відкрили вогонь, є поранені.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE